Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuchenne Rewolucje - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu w 2019 roku?

23.08.2019 13:18

Zbliża się premiera nowej, jesiennej ramówki TVN. W związku z tym wśród widzów zaczęły się pojawiać pytania, kiedy nowe odcinki "Kuchennych Rewolucji" i nowy sezon będą miały swoją premierę. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o jubileuszowym, 20. sezonie programu.

Kuchenne Rewolucje - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu w 2019 roku? fot. Bartosz Krupa/East News

Kuchenne Rewolucje - kiedy nowe odcinki i nowy sezon programu w 2019 roku? Sprawdzamy, co już wiadomo o dacie premiery i kolejnych metamorfozach, które po raz kolejny przeprowadzi Magda Gessler w restauracjach w Polsce.

Kiedy premiera programu "Kuchenne Rewolucje" - nowy sezon?

Premiera nowego sezonu "Kuchennych Rewolucji" została zaplanowana na czwartek, 5 września. Data została ujawniona podczas oficjalnej prezentacji oferty programowej na jesień, która odbyła się w drugiej połowie sierpnia. Na początku spotu TVN na jesień 2019 dostrzegamy lubianą i popularną Magdę Gessler w przebraniu królowej, która opiera się na ramieniu Kuby Wojewódzkiego. Również ten motyw od razu zdradził telewidzom, że nowe odcinki "Kuchennych Rewolucji" pojawią się na antenie jesienią 2019.

TVN - jesień 2019: ramówka, nowe seriale i programy. Kiedy i co oglądać?

Kuchenne Rewolucje - kiedy nowe odcinki będą emitowane w telewizji?

W czwartki o 21.30 (od 5 września) widzowie będą mogli oglądać nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". Tradycyjnie metamorfozy restauracji będzie można śledzić co tydzień w każdy czwartek. Prawdopodobnie 20. sezon programu będzie liczył około 13-15 odcinków, podobnie jak poprzednie edycje.

Spot TVN - jesień 2019: PIOSENKA promująca jesienną ramówkę [TYTUŁ I TEKST]

RadioZET.pl/KP

Oceń