Zamknij

Kuchenne Rewolucje: odcinek 1 online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Redakcja
07.09.2017 15:36
Kuchenne rewolucje online gdzie oglądać
fot. screen

"Kuchenne Rewolucje" online i w TV - gdzie oglądać nowe odcinki show z Magdą Gessler w roli głównej? Pierwszy odcinek szesnastego sezonu programu już 07.09. Sprawdź, o której oglądać "Kuchenne Rewolucje" online i w telewizji.

Premiera pierwszego odcinka "Kuchennych Rewolucji" online i w TV już w czwartek 07.09. W  tym epizodzie Magda Gessler uda się do Sosnowca.

"Dawid, właściciel "Sale & Pepe" może powiedzieć o sobie, że „z niejednego pieca jadł chleb”. Pracował jako piekarz , prowadził komis samochodowy; był także zatrudniony w Niemczech, Anglii i Szwecji. Mając za sobą różne doświadczenia zawodowe, postanowił zaryzykować. Razem z przyjacielem otworzył własny lokal - tak narodziło się "Sale & Pepe", w założeniu - prawdziwie włoska pizzeria" - czytamy w opisie odcinka. Niestety, sprawy przybrały zły obrót i została wezwana Magda Gessler. Tym razem o pomoc poprosili nie właściciele, tylko jeden z klientów restauracji.

"Kuchenne Rewolucje" online i w TV - o której i gdzie oglądać nowy sezon?

Nowe epizody "Kuchennych Rewolucji" oglądać można w każdy czwartek o godzinie 21.30 na kanale TVN i TVN HD. Po emisji w TV program dostępny będzie w sieci. Oprócz tego kolejne odcinki emitowane będą także w iTVN, czyli TVN International.

Odcinki 16. sezonu "Kuchennych Rewolucji" śledzić będziemy aż do połowy grudnia 2017. Wygląda na to, że czeka nas wiele ciekawych przemian. Jak zmieni się "Sale & Pepe"? Zapraszamy do oglądania!

RadioZET.pl/SA