Zamknij

Kwiat Jabłoni - kim są Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
17.03.2020 22:20
Kwiat Jabłoni - kim są Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz? [WIEK, WZROST]
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/EASTNEWS

Zespół Kwiat Jabłoni tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz. Młodzi artyści na swoim koncie mają m.in. takie piosenki jak "Dziś późno pójdę spać" czy "Niemożliwe", a każda z nich ma kilka lub kilkanaście milionów wyświetleń na YouTube. Szczegółowe informacje na temat tego, kim są Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, można znaleźć poniżej.

Zespół Kwiat Jabłoni - kim są Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz? Wiek, wzrost, rodzina, ojciec, piosenki, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat rodzeństwa, można znaleźć w tym artykule.

Kwiat Jabłoni - kim są Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz? [PIOSENKI]

Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz tworzą zespół Kwiat Jabłoni. To polska grupa folk-popowa, która oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Wcześniej rodzeństwo występowało w zespole Hollow Quartet. Z zespołem wydali album "Chodź ze mną", który cieszył się niemałym zainteresowaniem. Co więcej, grupa muzyczna wystąpiła w programie "Must be the music. Tylko muzyka".

Debiutancką piosenką Kwiatu Jabłoni był utwór "Dziś późno pójdę spać", który w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak "Nic więcej" oraz "Idzie zima". 1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album "Niemożliwe". 

We wtorek 17 marca artyści będą gości w programie TVN "Kuba Wojewódzki". Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz na słynnej kapie "Króla TVN-u" zasiądą razem z aktorem Maciejem Musiałowskim.

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie - KWIAT JABŁONI: wiek, wzrost, Instagram, rodzina, ojciec

Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, czyli zespół Kwiat Jabłoni, w 2020 roku skończą 27 i 26 lat. Wzrost artystów niestety nie jest znany.

Co ciekawe, o czym nie wszyscy wiedzą, rodzeństwo pochodzi z muzykalnej rodziny. Ojcem Kasi i Jacka Sienkiewiczów jest muzyk Jakub Sienkiewicz, lider zespołu Elektryczne Gitary.

Rodzeństwo prowadzi zarówno osobne, jak i wspólny profil w mediach społecznościowych. Kasia Sienkiewicz na Instagramie figuruje pod nazwą: kasia_sienki i obecnie obserwuje ją ponad 18 tysięcy osób. Z kolei muzyka można znaleźć pod nazwą: sienkiewiczjacek. Kwiat Jabłoni na Instagramie prowadzi także wspólne konto: kwiatjabloni.

RadioZET.pl/JW