Zamknij

La Bandida, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA PREMIERY]

04.09.2020 08:41
La Bandida, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA PREMIERY]
fot. SHUTTERSTOCK

Kiedy 2. sezon serialu "La Bandida"? Informacji na temat nowych odcinków meksykańskiej telenoweli szuka w sieci wielu fanów produkcji. Wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji, są już znane. Przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "La Bandida" i czy będą nowe odcinki serialu.

"La Bandida", 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle będzie druga seria meksykańskiej telenoweli? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon serialu "La Bandida".

La Bandida, sezon 2 - czy będą nowe odcinki serialu?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "La Bandida" i czy w ogóle powstaną nowe odcinki meksykańskiej telenoweli, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów produkcji. Nic dziwnego, w końcu serial cieszy się dużym zainteresowaniem. Wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji, są już znane.

Serial "La Bandida" składa się z jednego sezonu, który liczy 62 odcinki. Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje dotyczące planów kontynuacji telenoweli. Oznacza to, że 2. sezon "La Bandida" nie powstanie

La Bandida - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

La bandida - ostatni odcinek: kiedy i gdzie oglądać finał serialu?

Ostatni odcinek serialu "La Bandida" wyemitowany został w czwartek, 3 września 2020. Finał sezonu serialu można było oglądać o godzinie 20:35 na antenie TVP.

La Bandida, odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim odcinku? [3.09]

Serial "La Bandida" opowiada historię opartą na życiu Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej właśnie jako "La Bandida". Produkcja przedstawia historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła dom publiczny w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.

W roli głównej występuje Sandra Echeverría. Ponadto w obsadzie "La Bandida" pojawili się również m.in. Julieta Grajales, Ianis Guerrero, Marcia Coutiño, Memo Villegas, Albi De Abreu, Iván Arana czy Ariel López Padilla.

RadioZET.pl