Zamknij

La Bandida - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP i o czym jest? [STRESZCZENIE]

03.07.2020 13:03
La Bandida - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP i o czym jest? [STRESZCZENIE]
fot. Youtube/novelapl seriale

"La Bandida" to meksykański serial, który od początku lipca emitowany jest w Telewizji Polskiej. W roli głównej występuje 35-letnia meksykańska aktorka Sandra Echeverría. Więcej szczegółowych informacji na temat obsady "La Bandida" oraz opis serialu, można znaleźć poniżej.

„La Bandida” – OBSADA, OPIS: kto gra w nowym serialu emitowanym w TVP? O czym jest? Jaką historię opowiada? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy streszczenie serialu „La Bandida”.

Serial La Bandida – OBSADA: kto jest kim i jacy aktorzy występują?

Obsada serialu „La Bandida” to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim tych, którzy chcą oglądać nowy serial emitowany w Telewizji Polskiej. W roli głównej występuje 35-letnia meksykańska aktorka Sandra Echeverría, która wciela się w tytułową postać, czyli Graciele Olmos, pseudonim "La Bandida".

Ponadto w obsadzie „La Bandida” znaleźli się m.in. Julieta Grajales (jako Marina Olmos), Ianis Guerrero (José Hernández), Marcia Coutiño (Siostra Catalina), Ariel López Padilla (Dr Ávila), Albi De Abreu (Tommy Barton), Iván Arana (Pedro Nuñez), Adria Morales (Adela) czy Alfredo Huereca (Generał Ordóñez).

La Bandida - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

La Bandida – OPIS: o czym jest meksykański serial TVP? [STRESZCZENIE]

„La Bandida” to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej. Widzowie poznają jej smutne dzieciństwo w sierocińcu, burzliwy związek z rewolucjonistą. Po porzuceniu przez kochanka, Graciela została zmuszona do uprawiania hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie zdobytej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret Durango Calle de la Condesa, który odwiedzali ważni klienci - artyści, intelektualiści i przedstawiciele życia politycznego.

"La Bandida" to nowy serial, który w ramówce Telewizji Polskiej zastąpi dotychczas emitowaną rosyjską produkcję "Cena wolności". Kolejne odcinki serialu "La Bandida" emitowane będą sześć dni w tygodniu, oprócz czwartków. W każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz sobotę meksykańską produkcję będzie można obejrzeć o godzinie 20:35, zaś w niedziele emisja rozpocznie się o godzinie 20:15 

Zagłosuj

Lubisz meksykańskie telenowele?

Liczba głosów:

RadioZET.pl