Zamknij

La Bandida - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

03.07.2020 13:09
La Bandida - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]
fot. Youtube/novelapl seriale

"La Bandida" to nowy serial, który w ramówce Telewizji Polskiej zastąpi dotychczas emitowaną rosyjską produkcję "Cena wolności". Telenowela opowiada historię opartą na życiu Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej. Szczegółowe informacje dotyczące tego, ile odcinków ma "La Bandida" i kiedy oglądać w TVP, można znaleźć poniżej.

"La Bandida" - ile odcinków ma serial? Kiedy oglądać nową produkcję w TVP? O której godzinie emisja serialu? O czym będzie opowiadał? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "La Bandida" i kiedy oglądać w TVP.

La Bandida - ile odcinków ma serial?

Informacje na temat tego, ile odcinków liczy "La Bandida", szczególnie interesują wiele osób. Meksykańska telenowela składa się dokładnie z 62 odcinków i to prawdopodobnie właśnie tyle, wyemituje Telewizja Polska.

Serial "La Bandida" opowiada historię opartą na życiu Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej właśnie jako "La Bandida". Produkcja przedstawia historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła dom publiczny w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.

La Bandida - OBSADA i OPIS: kto gra w serialu TVP i o czym jest? [STRESZCZENIE]

W roli głównej występuje Sandra Echeverría. Ponadto w obsadzie "La Bandida" pojawili się również m.in. Julieta Grajales, Ianis Guerrero, Marcia Coutiño, Memo Villegas, Albi De Abreu, Iván Arana czy Ariel López Padilla.

Serial La Bandida - kiedy i o której godzinie oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

"La Bandida" to nowy serial, który w ramówce Telewizji Polskiej zastąpi dotychczas emitowaną rosyjską produkcję "Cena wolności". W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy oglądać "La Bandida" w TVP i o której godzinie serial będzie emitowany.

Cena wolności, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu w TVP i czy będzie drugi sezon?

Kolejne odcinki serialu "La Bandida" emitowane będą sześć dni w tygodniu, oprócz czwartków. W każdy poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz sobotę meksykańską produkcję będzie można obejrzeć o godzinie 20:35, zaś w niedziele emisja rozpocznie się o godzinie 20:15 w TVP1. Pierwszy odcinek "La Bandida" będzie można obejrzeć w piątek, 3 lipca 2020.

Zagłosuj

Lubisz meksykańskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl