Zamknij

Lany Poniedziałek 2021 - SKLEPY: otwarte czy zamknięte 5 kwietnia? [BIEDRONKA, ŻABKA, LIDL]

02.04.2021 12:34
Lany Poniedziałek 2021 - SKLEPY: otwarte czy zamknięte 5 kwietnia? [BIEDRONKA, ŻABKA, LIDL]
fot. SHUTTERSTOCK

Czy sklepy są otwarte w Lany Poniedziałek 2021, czy zamknięte? Temat ten, z uwagi na zbliżające się święta wielkanocne, jest poruszany przez coraz więcej osób. Nie wszyscy w końcu wiedzą, czy sklepy 5 kwietnia będą czynne. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jakie sklepy są otwarte w Lany Poniedziałek w 2021 roku.

Sklepy w Lany Poniedziałek 2021 - otwarte czy zamknięte? Czy 5 kwietnia czynne będą supermarkety oraz sklepiki osiedlowe, m.in. Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Kaufland, Żabki, Globi itd.? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy godziny otwarcia sklepów w Lany Poniedziałek 5.04.2021.

Lany Poniedziałek - tradycje i zwyczaje związane z Poniedziałkiem Wielkanocnym

Lany Poniedziałek 2021 - SKLEPY otwarte czy zamknięte 5 kwietnia?

Lany Poniedziałek, inaczej Śmigus Dyngus w tym roku wypadnie 5 kwietnia i będzie to - jak sama nazwa wskazuje - poniedziałek. Święto to jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Oznacza to, że zdecydowana większość sklepów w Lany Poniedziałek 2021 będzie zamknięta.

W tym terminie nieczynne będą supermarkety, m.in. Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Kaufland, Carrefour. W Śmigus Dyngus zamknięte będą również urzędy, galerie handlowe czy drogerie.

Msza w Poniedziałek Wielkanocny - czy jest obowiązkowa i ile trwa msza w Lany Poniedziałek?

Sklepy w Lany Poniedziałek 2021 - jakie sklepy są otwarte 5.04.2021?

Mimo że - jak już wspominaliśmy powyżej - Wielki Poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym, to niektóre sklepy w Lany Poniedziałek 2021 będą otwarte

5 kwietnia czynne będą m.in. wybrane sklepiki osiedlowe, Żabki, Lewiatany, Freshmarkety, Carrefoury Express czy sklepy sieci Globi. W takim wypadku za ladą musi stanąć sam właściciel lub pracownik zatrudniony na umowę zlecenie lub o dzieło. Dodatkowo otwarte mogą być także stacje benzynowe, restauracje, kawiarnie czy kwiaciarnie.

Co istotne, godziny otwarcia sklepów w Lany Poniedziałek 5 kwietnia 2021 mogą ulec zmianie. O taką informację warto zapytać sprzedawcę kilka dni wcześniej.

Lany Poniedziałek 2021: jakie są KARY za oblewanie wodą?

RadioZET.pl