Zamknij

Lato w Mieście 2018 - Warszawa: zapisy na wolne miejsca i harmonogram

Redakcja
29.06.2018 14:07
Lato w Mieście 2018 - Warszawa: zapisy na wolne miejsca i harmonogram
fot. pixabay.com

Zapisy na "Lato w Mieście 2018" w Warszawie nadal są możliwe, jeśli w wybranych placówkach są jeszcze dostępne wolne miejsca. Ponieważ akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, sprawdzamy harmonogram i najważniejsze informacje dla rodziców.

"Lato w Mieście 2018" w Warszawie - zapisy na zajęcia dla dzieci, które spędzają wakacje w stolicy. Sprawdzamy harmonogram i najważniejsze informacje dla rodziców.

Zapisy na "Lato w Mieście 2018" - do kiedy?

Pierwsza rejestracja kandydatów i zapisy na "Lato w Mieście 2018" w Warszawie odbywały się w terminie 17 maja - 29 maja 2018. W czwartek, 7 czerwca zostały ogłoszone pierwsze informacje o kandydatach, którzy zakwalifikowali lub nie zakwalifikowali się na zajęcia. W czwartek, 21 czerwca w systemie pojawił się wykaz wolnych miejsc i od tego momentu do 31 sierpnia można nadal zapisywać się na "Lato w mieście 2018". Więcej informacji można uzyskać rejestrując się na stronie www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl.

"Lato w Mieście 2018" - jak zapisać dziecko na zajęcia?

Jeżeli rodzic nie wypełnił karty w systemie zapisów na "Lato w Mieście 2018" w Warszawie w terminie od 17 maja do 29 maja, to aby ubiegać się o przyjęcie na wolne miejsca do programu powinien:

  1. Zgłosić się do szkoły, która dysponuje wolnymi miejscami;
  2. Po potwierdzeniu możliwości przyjęcia na wolne miejsce, przez szkołę, upoważniony pracownik w szkole, wprowadza dane o dziecku do elektronicznego systemu zgłoszeń;
  3. Po wprowadzeniu niezbędnych danych osoba wypełniająca generuje wersję papierową karty, na której rodzic składa podpis;
  4. Upoważniona do udzielania informacji osoba w szkole, przekazuje rodzicowi zasady dokonania opłaty za wyżywienie;
  5. Rodzic wnosi opłaty za posiłki oraz przynosi potwierdzenie opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat do szkoły (przekazanie potwierdzenia opłat lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat jest warunkiem przyjęcia do WPE);

Z programu "Lato w Mieście 2018" w Warszawie mogą korzystać uczniowie warszawskich szkół oraz uczniowie mający stałe miejsce zamieszkania w Warszawie. Dzieci uczęszczające do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnych 2017/2018 prowadzanych przez m.st. Warszawę, mają zapewnione w czasie wakacji miejsce w swoim lub w innym przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole w dzielnicy. 

RadioZET.pl/warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/KP