Zamknij

"Leaving Neverland" online - gdzie obejrzeć film o Michaelu Jacksonie? [HBO, PLAYER]

Jolanta Waligóra
22.03.2019 22:12
"Leaving Neverland" online - gdzie obejrzeć film o Michaelu Jacksonie? [ONLINE, HBO]
fot. Youtube/Variety

Gdzie oglądać "Leaving Neverland" online - wstrząsający film o życiu Michaela Jacksona? Choć premiera 4-godzinnego kontrowersyjnego dokumentu odbyła się 25 stycznia na Festiwalu Filmowym Soundance, to film na ekrany trafi dopiero w marcu. Szczegółowe informacje o filmie "Leaving Neverland" online oraz emisji w TV, zamieszczamy poniżej.

"Leaving Neverland" online - gdzie obejrzeć szokujący film o życiu Michaela Jacksona? O czym jest? Czy emitowany będzie w telewizji? Czy film dostępny będzie online? Odpowiadamy na zadawane pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o filmie "Leaving Neverland".

"Leaving Neverland" online - gdzie obejrzeć film o Michaelu Jacksonie? [HBO, PLAYER]

Gdzie obejrzeć film "Leaving Neverland"o Michaelu Jacksonie? Premiera wstrząsającego dokumentu o życiu "Króla Popu" odbyła się 25 stycznia na Festiwalu Filmowym Soundance. Wiadomo, że film "Leaving Neverland" dla szerszej publiczności będzie mieć swoją premierę dopiero 8 marca 2019. 4-godzinny dokument o życiu Michaela Jacksona będzie można oglądać na HBO. "Leaving Neverland" wyemitowany zostanie także na amerykańskim kanale Channel 4.

Wiele osób zastanawia się także, gdzie oglądać "Leaving Neverland" w telewizji. Emisja na antenie HBO zaplanowana jest na kwiecień.

"Leaving Neverland" online od niedawna dostępny jest także na platformie Player.pl.

» Jak wyglądałby dziś Michael Jackson? Internauta stworzył wizualizacje! [WIDEO] «

"Leaving Neverland" - ZWIASTUN. O czym jest szokujący dokument?

Film "Leaving Neverland" wywołał ogromne kontrowersje. Dokument opowiada o relacjach między "Królem Popu" a Wadem Robsonem i Jamesem Safechuckiem. Mężczyźni stwierdzili, że wiele lat temu byli wykorzystywani seksualnie przez Michaela Jacksona. Mieli mieć wtedy 7 i 10 lat. Obaj obecnie mają ponad 30 lat i dopiero teraz zdecydowali się opowiedzieć o ich relacjach z Michaelem Jacksonem. Przypomnijmy, że Robson ponad 10 lat temu, gdy zeznawał pod przysięgą, powiedział, że Jackson nigdy nie molestował go seksualnie. Teraz w dokumencie mówi Chcę mówić prawdę tak samo, jak mówiłem kłamstwa.

Jak podaje Onet.pl, zagraniczne media donoszą, że córka Michaela Jacksona, Paris, jest załamana po premierze filmu "Leaving Neverland", a pozostali członkowie rodziny są oburzeni. Podobno Paris zdecydowała się zamknąć w placówce leczniczej, która pomaga młodym ludziom, którzy cierpią na depresję.

Zwiastun filmu "Leaving Neverland" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW