Zamknij

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy 2018 - transmisja online i w TV. Gdzie oglądać?

Redakcja
10.08.2018 10:31
Lekkoatletyka 2018: Mistrzostwa Europy w Berlinie - TRANSMISJA online i w TV
fot. Aleksandra Szmigiel/REPORTER / EAST NEWS

Transmisja z Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 2018 będzie dostępna dla widzów w Polsce w telewizji oraz w internecie. W ciągu kilku dni zawodnicy zmierzą się w kilkunastu kategoriach, m.in. w rzucie młotem, siedmioboju, trójskoku czy skoku o tyczce. Sprawdzamy, kiedy i gdzie oglądać Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce w Berlinie 2018.

Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce 2018 - transmisja: gdzie oglądać na żywo online i w TV? Czy relacja z zawodów będzie dostępna za darmo w telewizji? Sprawdzamy informacje oraz terminarz ME w Lekkoatletyce 2018 w Berlinie.

»  Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2018 - wyniki, medale Polaków «

Lekkoatletyka 2018 - Mistrzostwa Europy: gdzie oglądać transmisję w TV?

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy 2018 rozpoczną się w poniedziałek, 6 sierpnia (dzień kwalifikacji), a zakończą w niedzielę, 12 sierpnia. Zawody będą mieć miejsce na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. W wydarzeniu weźmie udział wielu sportowców, a o medale powalczą także Biało-Czerwoni. Transmisja z Mistrzostw Europy w lekkoatletyce 2018 będzie dostępna za darmo na antenach Telewizji Polskiej na kanale TVP Sport.

Transmisja z lekkoatletycznych ME 2018 online - kiedy i gdzie oglądać?

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy 2018 w Berlinie online również będzie można śledzić za pośrednictwem Telewizji Polskiej. Transmisje dostępne będą na stronie SPORT.TVP.PL oraz w aplikacji mobilnej. Szczegółowy terminarz oraz godziny transmisji z ME w lekkoatletyce 2018 są dostępne na stronie internetowej sport.tvp.pl.

W Glasgow i Berlinie wystąpią przedstawiciele siedmiu federacji: pływacy, lekkoatleci, gimnastycy, kolarze, golfiści, triathloniści oraz wioślarze. Choć każde z zawodów będą organizowane przez oddzielne stowarzyszenie, wszystkie zmagania będą zsynchronizowane tak, by Europejska Unia Nadawców transmitowała kibicom jak najwięcej godzin sportowych rywalizacji. Szczegółowy terminarz Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce 2018 dostępny jest w poniższym artykule.

» Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2018 - TERMINARZ zawodów w Berlinie

RadioZET.pl/sport.tvp.pl/KP