Zamknij

Lena Marzec - kim jest finalistka "Szansy na Sukces"? [WIEK, INSTA, PIOSENKI]

27.09.2020 14:16
Lena Marzec - kim jest finalistka "Szansy na Sukces"? [WIEK, INSTA, PIOSENKI]
fot. Mat. prasowe TVP

Lena Marzec to finalistka muzycznego programu TVP "Szansa na Sukces". To jednak nie pierwsze show, w którym mogliśmy oglądać młodą artystkę - dziewczyna występowała także w "The Voice Kids". Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Lena Marzec z "Szansy na Sukces", jej wiek, Instagram i piosenki, można znaleźć poniżej.

Kim jest Lena Marzec? "Szansa na Sukces", "The Voice Kids", piosenki, wiek, wzrost, gdzie mieszka, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki muzycznego programu, można znaleźć w tym artykule.

Lena Marzec z Szansy na Sukces - kim jest finalistka programu? [WYSTĘP, PIOSENKI]

Lena Marzec została finalistką programu TVP "Szansa na Sukces". Tym samym młoda artystka jest pierwszą kandydatką do Eurowizji Junior 2020, która odbędzie się 29 listopada. W muzycznym programie wykonała na żywo przebój "Andromeda" z repertuaru Edyty Górniak i Donatana. Występ Leny Marzec w "Szansie na Sukces" zamieszczamy poniżej.

Edyta Górniak, która oceniała występy wraz z Viki Gabor i Piotrem Rubikiem, nie kryła zachwytu po występie Leny Marzec. Zwyciężczyni pierwszego odcinka weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się pod koniec września.

Warto także wspomnieć, że "Szansa na Sukces" to nie jedyny muzyczny program, w którym udział wzięła młoda wokalistka. Lena Marzec była także uczestniczką "The Voice Kids 2". W show trafiła do drużyny Tomsona i Barona, którzy doprowadzili artystkę do finału. Drugą edycję programu wygrała jednak Viki Gabor.

Lena Marzec interesuje się szermierką, grą na pianinie oraz ukulele. Dziewczynka lubi także tańczyć.

Lena Marzec - kim jest finalistka Szansy na Sukces? [WIEK, INSTAGRAM]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Leny Marzec. Finalistka "Szansy na Sukces" urodziła się 19 maja, a w 2020 roku skończyła 12 lat. Lena Marzec na Instagramie figuruje pod nazwą: lena.marzec_official. Obecnie małą gwiazdę obserwuje ponad 17 tys. osób.

RadioZET.pl