Zamknij

Lenny Kravitz w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu

Redakcja
13.09.2018 12:01
Leny Kravitz w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce koncertu
fot. CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Lenny Kravitz w Polsce w 2019 roku! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani amerykańskiego muzyka. Niedawno ukazał się jego jedenasty album studyjny "Raise Vibration", który stanowi mieszankę kilku gatunków muzycznych - rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. Sprawdzamy, kiedy i gdzie koncert Lennego Kravitza w Polsce i za ile wejściówki.

Lenny Kravitz: koncert w Polsce 2019 - kiedy zagra? Gdzie odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie kupić i w jakiej cenie wejściówki? Sprawdzamy najważniejsze informacje - bilety, data i miejsce koncertu Lennego Kravitza.

Kiedy i gdzie Lenny Kravitz w Polsce 2019? Data, miejsce koncertu

To już pewne - Lenny Kravitz w Polsce w 2019 roku! Koncert muzyka odbędzie się 8 maja (środa) w Atlas Arena Łódź. Przypominamy, że ostatni występ artysty w naszym kraju miał miejsce w czerwcu. Wtedy też Kravitz zagrał w Krakowie.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Lennego Kravitza w Łodzi?

Liczba głosów:

"Raise Vibration", czyli jedenasty album studyjny Lennyego Kravitza ukazał się 7 września. Udowadnia siłę i wartość mieszanki kilku gatunków muzycznych - rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu. Zapowiadający nowy album kawałek “It’s Enough” wyróżnia się jako jeden z najmocniejszych i najbardziej przejmujących numerów Lennyego – zawiera mocne przemyślenia na temat bieżących problemów globalnych. Najnowszy singiel “Low” to pulsująca, introspekcyjna kompozycja rozprawiająca się z uprzedzeniami na początku związków. Ta piosenka to funkowe rytmy połączone z instrumentami dętymi i smyczkowymi oraz z wielowarstwowymi wokalami wspartymi przez wielkiego Michaela Jacksona.

Bilety na koncert Lennego Kravitza w Łodzi 2018 - cena. Ile kosztują?

Bilety na koncert Lennego Kravitza w Łodzi 2019 trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 14 września o godzinie 10:00. Z kolei przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników livenation.pl rozpoczęła się w czwartek, 13 września. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem strony: eBilet.pl

Ceny biletów na koncert Lennego Kravitza w Polsce 2019 oscylują w granicach od 195,00 do 425,00 zł. Dodatkowo w sprzedaży także specjalne bilety VIP oraz PLATINUM na najbardziej pożądane miejsca na koncert. Ceny tych wejściówek zmieniają się dynamicznie w zależności od zainteresowania ofertę.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW