Zamknij

Librus nie działa - dlaczego, co oznacza komunikat i do kiedy potrwa awaria? [26.10.2020]

26.10.2020 11:30
Librus nie działa - dlaczego, co oznacza komunikat i do kiedy potrwa awaria? [26.10.2020]
fot. Shutterstock

W poniedziałek, 26 październik 2020 wśród uczniów zaczęły pojawiać się pytania: dlaczego nie działa Librus, nie można się zalogować do swojego konta, a po wejściu na stronę pojawia się wygenerowany komunikat o błędzie. Sprawdzamy, co się stało i do kiedy potrwa przerwa techniczna. Szczegóły poniżej.

Librus nie działa - dlaczego, co oznacza komunikat i do kiedy potrwa awaria? Sprawdzamy informacje dla uczniów dotyczące awarii Librusa w poniedziałek, 26 października 2020 roku, co się stało i dlaczego nie mogą zalogować się do swoich kont.

Szkoły sparaliżowane. Nie działa system do nauki zdalnej Librus

Librus nie działa - dlaczego i co oznacza komunikat o błędzie? [26.10.2020]

Przy próbie zalogowania się do Librusa w poniedziałek, 26 października 2020 r. uczniom pokazywał się komunikat: "Ups, coś poszło nie tak, spróbuj ponownie za kilka minut". Przez kilka godzin nie można było dołączyć do lekcji zdalnych, które zaczęły obowiązywać właśnie od tego dnia. Niektórzy uczniowie zgłaszają, że strona w ogóle nie odpowiada lub bardzo wolno się ładuje. Już kilkanaście minut po godzinie 8.00 zaczęły pojawiać się pierwsze informacje na ten temat m.in. na Twitterze.

– "To by było ma tyle" jeśli chodzi o zdalną naukę – napisał na Twitterze reporter Radia ZET, Jacek Czarnecki.

Lekcje zdalne: kiedy są wprowadzane? Ile trwa nauka zdalna i hybrydowa?

Do kiedy potrwa awaria Librusa?

Po godzinie 11.00 w poniedziałek, 26 października 2020 r. na stronie internetowej Librusa pojawił się komunikat, że strona powinna już działać. Niektórzy uczniowie nadal jednak zgłaszają problemy z zalogowaniem się na stronie. Najprawdopodobniej do końca dzisiejszego dnia problemy powinny zostać rozwiązane. Warto jednak obserwować oficjalne komunikaty na stronie internetowej Librusa.

Librus - co to jest, jak działa i jak założyć konto na portalu Librus?

RadioZET.pl