Lidl Plus: co to jest? Jak działa? Jak pobrać aplikację? [KUPONY, ZDRAPKI]

07.05.2019 10:48

Lidl Plus to nowa aplikacja sieci supermarketów Lidl, dzięki której klienci sklepów mają taniej robić zakupy, ale także m.in. uczestniczyć w loteriach zdrapkowych. Sprawdzamy wszystkie najważniejsze informacje o programie: jak działa? Jak go pobrać? Przeczytacie o tym w naszym artykule. 

Lidl Plus: co to jest? Jak działa? Jak pobrać aplikację? [KUPONY, ZDRAPKI] fot. PaulSat/Shutterstock

Lidl Plus: co to jest? Jak działa aplikacja i jak ją ściągnąć? Lidl Plus: kupony, zdrapki ,gazety, paragony. Sprawdzamy najważniejsze informacje o Lidl Plus.

>> Lidl wycofuje plastikowe sztućce. Nowa oferta już od maja

Lidl Plus: co to jest?

Lidl Plus to darmowa aplikacja sieci supermarketów Lidl. Jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Za pomocą swojej aplikacji, Lidl umożliwia m.in. korzystanie ze specjalnych rabatów, kuponów, a także zbieranie paragonów.

>> Lidl uruchamia sklep internetowy. W ofercie 650 produktów

Jak działa Lidl Plus? Jak pobrać aplikację? [REJESTRACJA]

Aplikacja Lidl Plus jest dostępna zarówno dla posiadaczy urządzeń z systemem operacyjnym Android (od wersji 5.0), jak i iOS (od wersji 10.0). By użyć Lidl Plus, należy najpierw ściągnąć aplikację na telefon przez sklep Play lub App Store. Później, każdy użytkownik Lidl Plus musi zarejestrować się.

Lidl - torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]

Aplikację Lidl Plus można użyć w trakcie zakupów. Po wybraniu odpowiednich produktów aktywujemy swoje kupony i zdrapki, a przy kasie skanujemy kod QR. W efekcie płacimy mniej za zakupy.

Lidl Plus da też możliwość sprawdzenia adresu najbliższego sklepu Lidla w naszej okolicy, oraz rezerwację alkoholi z Winnicy Lidla.

>> Zarobki w Lidlu, Biedronce i Tesco. Mamy zestawienie pensji w sieciach handlowych

Zagłosuj

Zamierzasz skorzystać z aplikacji Lidl Plus?

Lidl Plus: kupony, zdrapki, gazetki, paragony

Aplikacja Lidl Plus oferuje dla klientów sieci kilka nowych rozwiązań, jak m.in. dodatkowe rabaty, kupony, czy możliwość zbierania paragonów. Każdego tygodnia klienci Lidla otrzymają na telefony rabaty, kupony i zdrapki, a także najnowsze gazety niemieckiej sieci.

W aplikacji Lidl Plus będą też kolekcjonowane paragony z zakupów, których dokonaliśmy w supermarkecie. 

Dzięki aplikacji Lidl Plus klienci mogą także zgłosić zwrot towaru lub reklamację paragonu.  

>> Czas na Lidl Plus. Sieć handlowa wprowadza program ze zniżkami
 

RadioZET.pl/PZ

Oceń