Zamknij

Lidl - Wittchen 2019: kiedy produkty w ofercie sklepu i ile kosztują? [MODELE, CENY]

Jolanta Waligóra
21.11.2019 12:36
Lidl - Wittchen 2019: kiedy produkty w ofercie sklepu i ile kosztują? [MODELE, CENY]
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/EASTNEWS

Wittchen w Lidlu w listopadzie w 2019 roku - oficjalna informacja na ten temat została potwierdzona. Po raz kolejny w tym roku w sklepach sieci Lidl będzie można zakupić produkty popularnej marki w atrakcyjnych cenach. Tym razem dostępne będą torebki, portfele, rękawiczki oraz paski. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy produkty Wittchen w Lidlu 2019, jakie modele i ile będą kosztować.

Wittchen w Lidlu 2019 - modele, ceny, data. Od kiedy produkty popularnej marki trafią do oferty sieci sklepów Lidl? Jakie akcesoria dostępne będą w sprzedaży? Ile będą kosztować? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy produkty Wittchen w Lidlu 2019, jakie modele i jakie ceny.

Wittchen w Lidlu 2019 - kiedy produkty znanej marki trafią do sprzedaży?

Dla wszystkich osób, które od dawna wyczekują informacji dotyczącej tego, kiedy Wittchen w Lidlu w 2019 roku, mamy bardzo dobre wiadomości - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Wiadomo już, że po raz kolejny produkty popularnej marki, jaką jest Wittchen, trafią do oferty sklepów sieci Lidl. Skórzane akcesoria będzie można nabyć pod koniec miesiąca, a dokładniej od soboty, 30 listopada. To właśnie wtedy w sklepach stacjonarnych Lidl pojawią się produkty Wittchen.

Torebki i inne produkty Wittchen - jak już wspominaliśmy powyżej - trafiają do sprzedaży w sklepach Lidl nie po raz pierwszy. Podobną ofertę Lidl zaoferował swoim klientkom choćby w październiku 2019 roku. Produkty popularnej marki sprzedawane są klientom sieci sklepów Lidl w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego znikają z półek w błyskawicznym tempie. Prawdopodobnie podobnie będzie i tym razem, więc warto pospieszyć się z zakupem.

Black Friday 2019 - SKLEPY, promocje i kody rabatowe na Czarny Piątek w Polsce

Lidl - Wittchen 2019: modele, ceny, informacje

Niewątpliwie informacje na temat modeli produktów Wittchen w Lidlu 2019, szczególnie interesują wiele osób. Do oferty sprzedażowej trafi 40 wzorów torebek, 34 wzory portfeli, 26 wzorów rękawiczek oraz 12 wzorów pasków z włoskiej skóry.

Cyber Monday 2019 - SKLEPY: kiedy wyprzedaże internetowe i w jakich sklepach? [POLSKA]

Znane są także ceny produktów Wittchen w Lidlu 2019. Naturalnie kwota, jaką trzeba będzie uiścić za galanterię, zależy od wybranego modelu. Przykładowo torebki kosztować będą 189 zł lub 279 zł. Z kolei, jeśli chodzi o portfele damskie i męskie, to będzie można je nabyć w cenie 159 zł, rękawiczki w cenie 89 zł, a paski 79 zł.

Zagłosuj

Lubisz markę Wittchen?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW