Zamknij

Lidl - torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]

Jolanta Waligóra
13.05.2019 11:29
Lidl - torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Torebki Michaela Korsa w Lidlu w 2019 roku - na taką informację czekało wielu fanów projektanta. Dodatki trafią do sprzedaży jeszcze w maju, a cena luksusowych torebek będzie znacznie niższa niż ich cena rynkowa. Gdzie prowadzona będzie sprzedaż i ile będą kosztować dodatki? Szczegółowe informacje o torebkach Michaela Korsa w Lidlu można znaleźć poniżej.

Torebki Michaela Korsa - Lidl 2019: kiedy luksusowe torebki trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Czy sprzedaż prowadzona będzie w sklepach stacjonarnych, czy online? Odpowiadamy na zadawane pytania oraz sprawdzamy szczegółowe informacje o torebkach Michaela Korsa w Lidlu i ich cenach.

Lidl: torebki Michaela Korsa - kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów projektanta, którzy zastanawiają się, kiedy torebki Michaela Korsa trafią do Lidla w 2019 roku - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Luksusowe dodatki będzie można nabyć od poniedziałku, 13 maja. Torebki Michaela Korsa w Lidlu nie będą jednak dostępne w sklepach stacjonarnych, a zamówić je będzie można jedynie drogą online za pośrednictwem internetowej strony Lidla: lidl-sklep.pl

Lidl - sklep internetowy w Polsce: jak działa? Kiedy zrobimy zakupy przez internet?

Warto podkreślić, że od 5 kwietnia można robić zakupy w sklepie internetowym Lidla. W ten sposób można kupić artykuły do domu lub sprzęt AGD. Przez najbliższy czas, sieć nie planuje wprowadzić żywności do sprzedaży online.

- To początkowa faza. Zaczynamy z 650 artykułami. Nowa oferta w sklepie internetowym będzie się pojawiać w poniedziałek, czwartek i sobotę - mówił Maksymilian Braniecki, prezes Lidla Polska.

Torebki Michaela Korsa w Lidlu - CENA. Ile kosztują?

Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat cen torebek Michaela Korsa w Lidlu. Kwota, którą będziemy musieli zapłacić za luksusowy dodatek, jest znacznie niższa niż cena rynkowa. Torebki Michela Korsa - kilka różnych modeli - sprzedawane będą po 799 zł za sztukę. 

Lidl hojny dla stażystów. Podwyższono im pensje

RadioZET.pl/wiadomoscihandlowe.pl/JW