Zamknij

Lidl - torebki Wittchen 2019: kiedy w ofercie sklepu i jakie modele? [CENY]

Jolanta Waligóra
07.10.2019 15:37
Lidl - torebki Wittchen 2019: kiedy w ofercie sklepu i jakie modele? [CENY]
fot. Marcin Jurkiewicz/East News

Torebki Wittchen w Lidlu w 2019 roku - informacja na ten temat została oficjalnie potwierdzona. Po raz kolejny w ofercie sklepu pojawią się produkty popularnej marki, a dokładniej torebki, plecaki, listonoszki oraz aktówki. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy torebki Wittchen w Lidlu 2019 i w jakiej cenie, można znaleźć poniżej.

Torebki Wittchen - Lidl 2019: kiedy w ofercie sklepu? Jakie modele znajdą się w ofercie? Ile będą kosztować? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o torebkach Wittchen w Lidlu 2019 i kiedy pojawią się w sklepach.

Kiedy torebki Wittchen w Lidlu 2019? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy torebki Wittchen w Lidlu 2019, szczególnie interesują wiele osób. Dla wszystkich mamy bardzo dobre wiadomości - pojawiły się już oficjalne informacje na ten temat. Wiadomo, że po raz kolejny w ofercie sklepu pojawią się produkty popularnej marki. Torebki Wittchen w Lidlu w 2019 roku będzie można nabyć od soboty, 12 października.

Torebki i inne produkty Wittchen - jak już wspominaliśmy powyżej - trafiają do sprzedaży w sklepach Lidl nie po raz pierwszy. Podobną ofertę Lidl zaoferował swoim klientkom choćby rok temu. Produkty popularnej marki sprzedawane są klientom sieci sklepów Lidl w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego znikają z półek w błyskawicznym tempie. Prawdopodobnie podobnie będzie i tym razem, więc warto pospieszyć się z zakupem.

Lidl - torebki Wittchen 2019: ceny, modele, informacje

Tym razem sieć sklepów przygotowała naprawdę szeroką ofertę - klienci do dyspozycji będą mieli nie tylko torebki, ale także plecaki, listonoszki oraz aktówki. Ponadto wszystkie ceny torebek Wittchen w Lidlu 2019 będą bardzo atrakcyjne, dlatego warto pospieszyć się z zakupem.

Wiadomo, że do sprzedaży trafi dokładnie 49 wzorów torebek, 4 wzory plecaków oraz jeden model aktówki, a wszystkie wymienione przed chwilą produkty będzie można nabyć w cenie 279 zł. Z kolei listonoszka to koszt w wysokości 189 zł, a do wyboru będą 3 wzory. 

Torebki Wittchen w Lidlu 2019 wykonane będą z pięciu rodzajów skóry - klasycznej, pikowanej, saffiano, nappa i lizard.

Warto także zaznaczyć, że produkty popularnej marki dostępne będą jedynie w sklepach stacjonarnych. Lidl nie przewiduje sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej.

Niedziele handlowe 2019 - KALENDARZ: kiedy sklepy będą czynne w niedzielę? [TERMINARZ] 

RadioZET.pl/JW