Zamknij

Lidlaki w Lidlu 2018: lipiec - od kiedy i w jakiej cenie? [GALERIA]

Redakcja
23.07.2018 09:29
Lidlaki w Lidlu 2018: lipiec - od kiedy i w jakiej cenie? [GALERIA]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Lidlaki w Lidlu 2018 pojawią się w lipcu! Do oferty sklepu w tym miesiącu trafi pięć nowych maskotek. Od kiedy będą w sprzedaży, co trzeba będzie zrobić, aby je otrzymać i jak będą wyglądać? Sprawdzamy cenę Lidlaków i przedstawiamy galerię.

Lidlaki w Lidlu 2018: lipiec - od kiedy i w jakiej cenie? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje na temat popularnych maskotek i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Życzenia na chrzest 2018 - religijne, od chrzestnej, od babci, od wujka «

Lidlaki w Lidlu 2018: lipiec - od kiedy w sprzedaży i w jakiej cenie?

Lidlaki w Lidlu 2018 pojawią się już w tym miesiącu. Popularne maskotki będą do nabycia od poniedziałku, 23 lipca. Pięć nowych Lidlaków, które znajdą się w ofercie Lidla to:

  • chrupka kukurydza,
  • kwaśna limonka,
  • dorodny ogórek,
  • egzotyczne mango,
  • wyrazisty granat.

Cena Lidlaka w Lidlu 2018 wynosić będzie 11,99 zł. W przeciwieństwie do pluszaków oferowanych w Biedronce, maskotki będzie można zakupić przy kasie, bez konieczności zbierania odpowiedniej ilości naklejek. Przypominamy, że Lidlaki w Lidlu w lipcu 2018 to już trzecia edycja maskotek. Pierwsza wyszła w sierpniu 2017 roku i cieszyła się niemałą popularnością.

Jakie Lidlaki w Lidlu 2018 w lipcu? [GALERIA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, w lipcu w ofercie Lidla pojawi się pięć nowych maskotek. W naszej galerii znajdziecie wszystkie Lidlaki, które trafią do sprzedaży w poniedziałek, 23 lipca.

RadioZET.pl/JW