Zamknij

Liga Narodów 2018: Polska - Argentyna online i w TV. O której transmisja?

Redakcja
22.06.2018 10:47
Liga Narodów 2018: Polska - Argentyna online i w TV. O której transmisja?
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Siatkarska Liga Narodów 2018: transmisja meczu Polska - Argentyna online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać? Na to pytanie szuka odpowiedzi wiele osób, które chcą śledzić zmagania polskich siatkarzy. Sprawdzamy informacje o streamie meczu Polska - Argentyna w internecie oraz transmisji telewizyjnej.

Liga Narodów 2018: Polska - Argentyna online i w TV. O której transmisja? Przedstawiamy najistotniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Liga Narodów: siatkówka 2018 - TERMINARZ i mecze Polaków [TABELA] «

Polska - Argentyna: transmisja w TV. Kiedy i o której oglądać mecz siatkówki?

Mecz Polska - Argentyna, w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów 2018, odbędzie się w piątek, 22 czerwca. Dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska - Argentyna w TV. Na żywo mecz będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek rywalizacji o godzinie 10:30. Z kolei studio wystartuje 30 minut wcześniej, czyli dokładnie o 10:00. 

Przypominamy, że mecz Polska - Argentyna to pierwszy pojedynek Biało-Czerwonych w Melbourne w Australii. Ponadto Polacy zmierzą się z Brazylią (23 czerwca) oraz z Australią (24 czerwca).

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Argentyna?

Liczba głosów:

Liga Narodów 2018: Polska - Argentyna online. Gdzie oglądać?

Piątkową rywalizację będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - Argentyna na żywo dostępny będzie na platformie ipla.tv. Transmisja Polska - Argentyna w internecie rozpocznie się o godzinie 10:30, z kolei studio zacznie się już o 10:00. Niestety za obejrzenie meczu online trzeba będzie zapłacić. Cena za dostęp jednorazowy wynosi od 5 zł.

» Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia: TRANSMISJA w TV i online «

RadioZET.pl/JW