Zamknij

Liga Narodów 2018: Polska - Australia online i w TV. O której transmisja?

Redakcja
22.06.2018 15:38
Liga Narodów 2018: Polska - Australia online i w TV. O której transmisja?
fot. ANETA ZUREK/POLSKA PRESS/EASTNEWS

Liga Narodów 2018, Polska - Australia: transmisja online i w TV. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polska - Australia na żywo za darmo? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu kibiców. Sprawdzamy informacje o transmisji telewizyjnej oraz streamie w internecie.

Liga Narodów 2018, mecz Polska - Australia: transmisja w telewizji i online. Gdzie, kiedy i o której oglądać? Odpowiadamy na jednej z najczęściej pojawiających się pytań.

» Liga Narodów: siatkówka 2018 - TERMINARZ i mecze Polaków [TABELA] «

Liga Narodów 2018, Polska - Australia: transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Mecz siatkówki Polska - Australia odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca w Melbourne. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kibiców. Przewidziana jest transmisja Polska - Australia w TV. Na żywo mecz rozegrany w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów 2018, będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek rywalizacji o godzinie 7:00. Z kolei studio przedmeczowe wystartuje już o 06:30. 

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Australia?

Liczba głosów:

Przypominamy, że mecz Polska - Australia będzie ostatnim starciem Biało-Czerwonych w Melbourne. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Polska - Australia online. Gdzie oglądać na żywo? [STREAM W INTERNECIE]

Osoby, które w tym czasie nie będą mogły zasiąść przed telewizorami, mogą obejrzeć mecz Polska - Australia online. Transmisja w internecie będzie dostępna na platformie ipla.tv. Rozgrywka rozpocznie się o godzinie 7:00, a o 6:30 odbędzie się studio. Dostęp do transmisji online nie będzie jednak darmowy. Jednorazowy dostęp do platformy ipla.tv wynosi od 5 zł.

RadioZET.pl/JW