Zamknij

Liga Narodów 2018: Polska-Belgia transmisja online i w TV. O której?

Redakcja
07.06.2018 15:24
Liga Narodów 2018: Polska-Belgia transmisja online i w TV. O której?
fot. Polska Press/EASTNEWS

Liga Narodów 2018: Polska-Belgia - transmisja online i w TV. Gdzie i o której godzinie oglądać mecz Polska-Belgia na żywo za darmo? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wielu miłośników podobnych wydarzeń. Sprawdzamy informacje o streamie oraz transmisji telewizyjnej. 

Liga Narodów Kobiet 2018: Polska-Belgia - transmisja w TV i online. Gdzie, kiedy i o której oglądać mecz Polska-Belgia? Sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

» Liga Narodów: siatkówka 2018 - TERMINARZ i mecze Polaków [TABELA] «

Liga Narodów 2018: Polska-Belgia - transmisja w TV. O której godzinie?

Liga Narodów Kobiet 2018, mecz Polska-Belgia odbędzie się w czwartek, 7 czerwca. Dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania Polskich siatkarek mamy dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska-Belgia w TV. Mecz na żywo będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 20:20. Studio przedmeczowe rusza o 19:50. 

Przypominamy, że w czwartym tygodniu rozgrywek fazy interkontynentalnej Ligi Narodów FIVB Polskie siatkarski grają w Bydgoszczy. 5 czerwca pokonały drużynę z Argentyny 3-0, a następnie wygrały z Niemkami (3-1). 7 czerwca czeka ich mecz z Belgijkami.

Mecz Polska-Belgia online. Gdzie i o której oglądać?

Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia meczu Polska-Belgia online. Na żywo dostępny będzie na platformie ipla.tv. Jak już wspominaliśmy powyżej, rywalizacja rozpocznie się o godzinie 20:20. Za dostęp do platformy trzeba będzie jednak zapłacić. Cena za dostęp jednorazowy wynosi od 5 zł.

RadioZET.pl/JW