Zamknij

Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia: TRANSMISJA w TV i online

Redakcja
22.06.2018 11:09
Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia: TRANSMISJA w TV i online
fot. Michal Klag/REPORTER/EASTNEWS

Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia: transmisja online i w TV. Gdzie i o której godzinie oglądać pojedynek na żywo za darmo? Na to pytanie, z uwagi na zbliżającą się rywalizację, szuka odpowiedzi coraz więcej osób. Sprawdzamy informacje o streamie meczu Polska - Brazylia w internecie oraz transmisji telewizyjnej. 

Siatkarska Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia na żywo: transmisja w TV i online. O której godzinie i gdzie oglądać? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań i sprawdzamy szczegółowe godziny transmisji.

» Liga Narodów 2018: TERMINARZ i mecze Polaków [TABELA] «

Liga Narodów 2018, Polska - Brazylia: transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Mecz Polska - Brazylia, w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów 2018, odbędzie się w sobotę, 23 czerwca. Dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń mamy bardzo dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska - Brazylia w TV. Na żywo mecz siatkarski będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 12:00. Z kolei studio wystartuje 30 minut wcześniej - o 11:30.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - Brazylia?

Liczba głosów:

Mecz Polska - Brazylia to drugie starcie Biało-Czerwonych w Melbourne w Australii. Przypominamy, że dzień wcześniej nasza reprezentacja zmierzyła się z Argentyną, a w niedzielę, 24 czerwca rozegra mecz z Australią. Trzymamy kciuki za Polaków!

Polska - Brazylia online. O której i gdzie oglądać mecz siatkówki?

Osoby, które w tym czasie nie mogą zasiąść przed telewizorem, będą mogły obejrzeć mecz Polska - Brazylia online na żywo na platformie ipla.tv. Transmisja w internecie rozpocznie się o godzinie 12:00, z kolei studio zacznie się już o 11:30. Niestety za transmisję Polska - Brazylia w internecie trzeba będzie zapłacić. Cena za dostęp jednorazowy wynosi od 5 zł.

» Liga Narodów 2018: Polska - Australia online i w TV. O której transmisja? «

RadioZET.pl/JW