Zamknij

Liga Narodów 2018, Polska - USA: TRANSMISJA online i w TV [NA ŻYWO]

Redakcja
05.07.2018 10:39
Liga Narodów 2018, Polska - USA: TRANSMISJA online i w TV [NA ŻYWO]
fot. Lukasz Szelag/REPORTER/EASTNEWS

Liga Narodów 2018, Polska - USA na żywo: transmisja online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać pojedynek za darmo? Na to pytanie, z uwagi na nadchodzącą rywalizację, poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy informacje o streamie meczu Polska - USA online oraz transmisji telewizyjnej. 

Liga Narodów 2018 Final Six, Polska - USA: TRANSMISJA online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Liga Narodów 2018 Final Six: terminarz, mecze Polaków, grupy «

Liga Narodów 2018, Polska - USA: transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Mecz siatkówki Polska - USA, w ramach Final Six Ligi Narodów 2018, odbędzie się w czwartek, 5 lipca. Dla wszystkich osób, które chcą śledzić zmagania biało-czerwonych podczas turnieju, mamy bardzo dobrą wiadomość. Przewidziana jest transmisja Polska - USA w TVNa żywo mecz siatkarski będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 17:50. Z kolei studio wystartuje 50 minut wcześniej - o 17:00.

Przypominamy, że mecz Polska - USA to drugi pojedynek biało-czerwonych w ramach Final Six Ligi Narodów 2018. Podczas pierwszego meczu z Rosją, który odbył się 4 lipca, nasza reprezentacja poniosła porażkę, przegrywając 1:3. Wygrana z USA to zatem jedyna opcja, by Polska wciąż liczyła się w walce o awans do półfinału Final Six, w którym znajdą się dwie najlepsze drużyny. 

Liga Narodów, Final Six 2018: Polska - USA online NA ŻYWO. O której transmisja?

Siatkarski pojedynek będzie można obejrzeć także online. Mecz Polska - USA na żywo w internecie dostępny będzie na platformie ipla.tv. Jak już wspominaliśmy powyżej, rywalizacja rozpocznie się o godzinie 17:50, z kolei studio zacznie się już o 17:00. Niestety za transmisję Polska - USA online trzeba będzie zapłacić. Cena za dostęp jednorazowy wynosi od 5 zł.

Zagłosuj

Kto wygra mecz Polska - USA?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW