Zamknij

Lil Masti - kim jest Aniela Bogusz (SexMasterka), zawodniczka Fame MMA 4?

Karolina Piotrowska
21.06.2019 11:32
Lil Masti - kim jest Aniela Bogusz, kiedyś SexMasterka, zawodniczka Fame MMA 4?
fot. Youtube / Lil Masti

Aniela Bogusz - do tej pory znana jako SexMasterka, a obecnie jako Lil Masti weźmie udział w Fame MMA 4. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, a rywalką zawodniczki będzie Marta Linkiewicz.

Aniela Bogusz, SexMasterka, Lil Masti - kto to jest? Instagram, YT, wzrost, waga i inne - poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje, których najczęściej poszukują internauci na temat jednej z zawodniczek Fame MMA 4. Kim jest Lil Masti?

» Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

SexMasterka / Lil Masti - kim jest zawodniczka Fame MMA 4? [WZROST, WAGA, INSTAGRAM, YT]

Jak sama mówi o sobie, Aniela Bogusz, czyli Lil Masti przez 6 lat trenowała zapasy. Udało jej się zdobyć wicemistrzostwo Polski. Oprócz tego jest wielokrotną medalistką ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Od dziecka jeździ konno. Aniela Bogusz brała również udział w zawodach bikini fitness. W sieci jednak nie znajdziemy tak szczegółowych informacji, jak np. wzrost i waga Lil Masti.

Wiele osób kojarzy ją jako SexMasterkę, ponieważ pod takim pseudonimem tworzyła kontrowersyjne treści w internecie, głównie na YouTube. W sobotę, 23 lutego 2019 roku SexMasterka nagle odeszła ze wszystkich mediów społecznościowych, podsumowując to jednym krótkim filmikiem, w którym pożegnała się ze swoimi fanami.

Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra walkę na Fame MMA 4? [WYNIK, ZWYCIĘZCA 22.06]

Wcześniej prowadziła również kanał FitDevAngel ze swoją siostrą, Adą, gdzie na samym początku zamieszczała filmy dotyczące zdrowego trybu życia, fitnessu, kulturystyki itp.

Obecnie prowadzi nowy kanał na YouTube, gdzie pojawiły się już dwa teledyski do jej nowych singli, "Fenix" i "Złota Fala". Zmieniła swój nick również na wszystkich kontach w mediach społecznościowych.

Odkąd Aniela Bogusz zmieniła swój nick na Lil Masti, wiele osób szuka informacji na temat jej mediów społecznościowych. Lil Masti na Instagramie, Youtube i Facebooku można znaleźć pod jej nowym pseudonimem. Poniżej podajemy linki do poszczególnych kont:

Aniela Bogusz, czyli Lil Masti na Fame MMA 4

Jak poinformowali organizatorzy gali, Lil Masti na Fame MMA 4 zmierzy się w walce z Martą Linkiewicz. Wydarzenie odbędzie się w połowie czerwca Hali sportowej w Częstochowie.

» Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

RadioZET.pl/KP