Zamknij

Linette: o której mecz z Anisimovą? Gdzie oglądać mecz na żywo? [TRANSMISJA, WIMBLEDON 2019, WTA]

Paweł Żurek
04.07.2019 13:03
Linette: o której mecz z Anisimovą? Gdzie oglądać mecz na żywo? [TRANSMISJA, WIMBLEDON 2019, WTA]
fot. CHINE NOUVELLE/SIPA/EAST NEWS

O której godzinie Magda Linette z Amandą Anisimova?   Magda Linette, jedna z najlepszych polskich tenisistek, Wimbledon 2019 zaczyna meczem z półfinalistką Rolanda Garrossa - Amandą Anisimovą. Sprawdzamy, gdzie oglądać transmisję meczu Linette - Anisimova na żywo, a także podajemy informacje o godzinie, w której rozpocznie się spotkanie WTA 2019.

Linette - Anisimova: o której godzinie rozpocznie się mecz Wimbledonu 2019? Gdzie obejrzeć mecz WTA?  O której godzinie rozpocznie się transmisja na żywo spotkania  Magdy Linette i Amandy Anisimovej?  

>>  Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET Sport na Facebooku

Linette - Anisimova: transmisja. Gdzie obejrzeć mecz mecz? [WIMBLEDON, WTA 2019]

Mecz Magdy Linette z Amandą Anisimovą, jak i inne spotkania w trakcie Wimbledonu 2019, będą transmitowane na kanałach sportowych Polsatu: Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News. W internecie transmisję spotkania można oglądać na platformie Ipla.tv. 

>>  Magda Linette - Amanda Anisimova. Kiedy gra Polka? O której godzinie?

Magda Linette: o której gra z Anisimovą?   [TRANSMISJA]

Godzina, o której Magda  Linette zagra z Amandą Anisimovąn nie będzie podawana co do minuty. Spotkanie Polki rozpocznie się ok. godz. 16 - będzie bowiem trzecim meczem Wimbledonu 2019 na korcie nr 12.

>>  Wimbledon: Magda Linette pokonała pierwszą przeszkodę, Polka w 2. rundzie

RadioZET.pl/PZ