Zamknij

Linkiewicz - Lil Masti: kto wygrał walkę na Fame MMA 4? [WYNIK, ZWYCIĘZCA 22.06]

Jolanta Waligóra
22.06.2019 23:57
Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra walkę na Fame MMA 4? [WYNIK, ZWYCIĘZCA 22.06]
fot. Instagram.com/famemmatv

Kto wygrał walkę Linkiewicz - Lil Masti? Fame MMA 4, czyli sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów, odbyło się w sobotę, 22 czerwca. Niewątpliwie najwięcej emocji wzbudził pojedynek wieczoru, w którym zmierzyły się dwie zawodniczki - Linkimaster i SexMasterka. Sprawdź wynik walki.

Fame MMA 4, Marta Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra walkę? Która zawodniczka okaże się lepsza? Wynik walki Linkimaster i Sexmasterki będzie można znaleźć w tym artykule po zakończonej sobotniej gali.

Walka Marta Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra na Fame MMA 4? [ZWYCIĘZCA]

Wynik walki Linkimaster vs SexMasterka to temat, który wzbudza największe zainteresowanie wśród fanów Fame MMA. Najbliższe wydarzenie sportowe z udziałem youtuberów odbędzie się w sobotę, 22 czerwca na hali sportowej w Częstochowie. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00. W oktagonie zobaczymy popularnych youtuberów oraz influencerów. Podczas gali wystąpią m.in. Medusa, który zmierzy się z Knaziem czy Boxdel, który zawalczy z Kubańczykiem. 

Z kolei w walce wieczoru Fame MMA 4 po raz pierwszy wystąpiła Lil Masti, czyli Aniela Bogusz (dawniej SexMasterka) oraz Marta Linkiewicz. Zawodniczki zmierzyły się o pas mistrzowski federacji. Przypomnijmy, że Linkimaster podczas poprzedniej edycji gali odbyła zwycięski pojedynek z Esmeraldą Godlewską. Informacje na temat tego, kto wygrał walkę Linkiewicz - Lil Masti znajdziecie w tym artykule.

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto będzie walczył i kiedy oraz gdzie gala?

Walka SexMasterka - Linkiewicz na Fame MMA 4 rozpoczęła się po 23.

Lil Masti vs Linkimaster - gdzie oglądać walkę, kiedy i o której godzinie?

SexMasterka - Linkimaster: WYNIK. Kto wygrał walkę 22.06?

Walkę Linkiewicz - Lil Masti 22.06 wygrała w 1. rundzie Lil Masti przez techniczny nokaut.

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA]

Marta Linkiewicz z Fame MMA 4 to osoba, która do tej pory była kojarzona głównie z kontrowersjami. Zaczęło się od nagrania, na którym celebrytka chwali się seksem z raperami z zespołu Rae Sremmurd. Marta Linkiewicz szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie chwaliła się tym, że brała narkotyki i piła alkohol. Dzięki tzw. pato-streamom Linkiewicz zdobyła sobie popularność – na Instagramie jej konto jest obserwowane przez ponad 800 tys. osób. 

Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

Aniela Bogusz, czyli Lil Masti z Fame MMA 4 przez 6 lat trenowała zapasy. Udało jej się zdobyć wicemistrzostwo Polski. Oprócz tego jest wielokrotną medalistką ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Wiele osób kojarzy ją jako SexMasterkę, ponieważ pod takim pseudonimem tworzyła kontrowersyjne treści w internecie, głównie na YouTube. Obecnie prowadzi nowy kanał na YouTube, gdzie pojawiły się już dwa teledyski do jej nowych singli, "Fenix" i "Złota Fala". Zmieniła swój nick również na wszystkich kontach w mediach społecznościowych. 

Lil Masti - kim jest Aniela Bogusz (SexMasterka), zawodniczka Fame MMA 4?

RadioZET.pl/JW