Zamknij

Linkiewicz - Zusje: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]

Jolanta Waligóra
27.03.2020 14:41
Linkiewicz - Zusje: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]
fot. Instagram.com/famemmatv/

Linkiewicz - Zusje na Fame MMA 6 - walka została oficjalnie ogłoszona. Będzie to jeden z ośmiu pojedynków, które będziemy mogli oglądać podczas długo wyczekiwanej gali oraz jedyne starcie kobiet, jakie zobaczymy w nadchodzącej odsłonie wydarzenia. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy, o której godzinie walka Linkiewicz - Zusje i gdzie oglądać Fame MMA 6, można znaleźć poniżej.

Walka Marta Linkiewicz - Zusje na Fame MMA 6: GODZINA. O której pojedynek kobiet? Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie będzie można go obejrzeć? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o której godzinie walka Linkiewicz - Zusje i gdzie obejrzeć Fame MMA 6 online PPV.

Walka Linkiewicz - Zusje: GODZINA. O której walka na Fame MMA 6?

Walka Linkiewicz vs. Zusje na Fame MMA 6 została oficjalnie potwierdzona. Długo wyczekiwany pojedynek niewątpliwie wywoła wiele emocji. W końcu dla Zusje, czyli Luxurii Astaroth będzie to debiut w oktagonie, natomiast Marta Linkiewicz (Linkimaster) będzie chciała pokazać się z lepszej strony po przegranym starciu z Lil Masti, czyli Anielą Bogusz (dawniej Sexmasterka).

Fame MMA 6 - KARTA WALK. Kto walczy i kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [WALKI, ZAWODNICY]

Walka Linkimaster - Zusje oraz długo wyczekiwana gala Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę, 27 marca 2020 roku w Częstochowie. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie najnowsza odsłona gali wyjątkowo odbędzie się bez udziału publiczności.

W związku z tym wiele osób szuka w sieci informacji na temat  godziny walki Linkiewicz - Zusje. Pojedynek będzie ostatnim podczas gali. Oznacza to, że prawdopodobnie walka Linkiewicz vs. Zusje odbędzie się około godziny 22:30/23:00.

Zagłosuj

Kto wygra walkę Linkiewicz - Zusje na Fame MMA 6?

Liczba głosów:

Linkiewicz - Zusje: gdzie oglądać walkę na Fame MMA 6? [PPV, ONLINE]

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Linkimaster - Zusje online. Długo wyczekiwany pojedynek na Fame MMA 6 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Cena za dostęp wynosi od 19,99 zł. Będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 6. 

Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać szóstą edycję gali online? [TRANSMISJA]

Dodatkowo relacja z Fame MMA 6 i walki Linkiewicz - Zusje na żywo na  sport.radiozet.pl. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00.

RadioZET.pl/JW