Zamknij

Listy do M. 3 - kiedy emisja filmu w TVN i o której godzinie 2020? [DATA, OBSADA]

19.11.2020 13:23
Listy do M. 3 - kiedy emisja filmu w TVN i o której godzinie? [DATA, OBSADA]
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

"Listy do M. 3" to trzecia część polskiego kultowego filmu, który pokochały miliony Polaków. Produkcja jeszcze w listopadzie 2020 wyemitowana zostanie w telewizji. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy emisja "Listów do M. 3" w TVN i o której godzinie oglądać, można znaleźć poniżej.

"Listy do M. 3" w TV - kiedy emisja filmu w TVN? O której godzinie? Gdzie oglądać trzecią część kultowego polskiego filmu? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy film "Listy do M. 3" w telewizji.

Listy do M. 3 w TV 2020 - kiedy emisja filmu w TVN i o której godzinie?

Dla wszystkich fanów kultowej polskiej komedii romantycznej, mamy bardzo dobre wiadomości - film "Listy do M. 3" w telewizji wyemitowany zostanie jeszcze w tym miesiącu. Świąteczną produkcję w reżyserii Tomasza Koneckiego można będzie obejrzeć w piątek, 20 listopada 2020. Emisja "Listów do M. 3" w TVN zaplanowana została na godzinę 20:05.

Oprócz "Listów do M. 3" w TV, wieczorem 20 listopada będzie można obejrzeć: "Smerfy" (Polsat, 20:00), "BrzydUla" (TVN7, 20:00), "Barwy Szczęścia" (TVP2, 20:10) czy "Leśniczówka" (TVP1, 20:30).

Listy do M. 3 - OBSADA, ZWIASTUN: kto gra w filmie i o czym jest?

"Listy do M. 3" to trzecia część polskiego kultowego filmu, który pokochały miliony Polaków. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Karolak (jako Melchior), Agnieszka Dygant (Karina) czy Piotr Adamczyk (Szczepan). Ponadto w obsadzie filmu "Listów do M. 3": Magdalena Różdżka (Karolina), Borys Szyc (policjant "Gibon"), Izabela Kuna (Agata), Wojciech Malajkat (Wojciech), Katarzyna Zawadzka (Zuza), Filip Pławiak (Rafał).

W świąteczny czas "Mel" szuka syna, który ruszył w ślad za swoim zaginionym przed laty dziadkiem. Karolina trafi na zaskakującą miłość, a Wojciech próbuje ułożyć swoje życie po śmierci ukochanej żony - czytamy w opisie produkcji na portalu Telemagazyn.pl.

Zwiastun filmu "Listy do M. 3" zamieszczamy poniżej.

Warto także w tym miejscu wspomnieć, że niedawno nakręcona została także czwarta część kultowego filmu. Premiera "Listów do M. 4" miała odbyć się na początku listopada, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa, a wraz z nią wprowadzeniu licznych obostrzeń, została przesunięta na bliżej nieokreślony czas.

Listy do M. 4 - kiedy w kinach i o czym będzie film? [PREMIERA, OBSADA, ZWIASTUN]

RadioZET.pl