Zamknij

Listy do M 3: kiedy w kinach? Data premiery i lista kin

Redakcja
10.11.2017 10:10
listy do m 3 - premiera filmu
fot. filmweb.pl

"Listy do M": kiedy premiera trzeciej części znanego polskiego filmu? Zobaczymy go jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Sprawdzamy datę premiery "Listów do M" i kina, w których można produkcje zobaczyć.

Premiera filmu "Listy do M 3" zapowiedziana została na połowę listopada 2017. W wyczekiwanej przez Polaków produkcji jak zwykle pojawi się wielu znanych aktorów: m.in. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Iza Kuna. My sprawdzamy, kiedy i gdzie oglądać "Listy do M" 3.

Listy do M 3 - kiedy w kinach?

Producenci filmu nie zwlekają i gotowy film zaprezentują widzom już niebawem. Dokładna data premiery "Listów do M" 3 to 10 listopada 2017. Widzowie z nieskrywaną niecierpliwością wyczekują kolejnej części tej polskiej, świątecznej komedii. Losy bohaterów obserwuje tysiące widzów, ciekawych także dalszych przygód Mela (Tomasz Karolak), Szczepana (Piotr Adamczyk), Kariny (Agnieszka Dygant), czy Agaty (Iza Kuna).

Producenci filmu zadbali o odpowiednią reklamę filmu, która dodatkowo podsyca zainteresowanie wokół premiery filmu. Bohaterowie filmu w jednym dniu przekonują się o sile miłości i rodziny. Scenarzyści i producenci "Listów do M." po raz kolejny udowadniają, że świąteczny czas obfituje w niespodzianki i niesamowite zwroty akcji.

Listy do M 3 - gdzie obejrzeć?

W których kinach zobaczymy "Listy do M" 3? Film wyświetlany będzie zarówno w dużych sieciach kin, jak i mniejszych kinach. Jeśli chcecie obejrzeć ten właśnie film, będzie to możliwe w sieci kin Cinema City, a także Multikino. Ponadto, film będzie wyświetlany także przez kino Wisła w Warszawie. Oficjalnym dystrybutorem jest Kino Świat.

RadioZET.pl/JH