Zamknij

Listy do M. 4 - kiedy w kinach i o czym będzie film? [PREMIERA, OBSADA, ZWIASTUN]

26.10.2020 13:11
Listy do M. 4 - kiedy w kinach i o czym będzie? [OBSADA, ZWIASTUN, DATA PREMIERY]
fot. Youtube/KinoSwiatPL

"Listy do M. 4" jeszcze w 2020 roku - oficjalna informacja na ten temat została potwierdzona. Choć wiele szczegółów na temat kolejnej części filmu owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, kiedy premiera filmu "Listy do M. 4" i kto w obsadzie produkcji.

"Listy do M. 4" - OBSADA: kto zagra w czwartej części polskiego filmu? Kiedy premiera w kinach? O czym będzie produkcja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o obsadzie "Listów do M. 4", dacie premiery oraz zwiastunie.

Listy do M. 4 - OBSADA: kto zagra w nowej części filmu i o czym będzie? [ZWIASTUN]

Obsada "Listów do M. 4" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu już pierwsza część polskiego filmu cieszyła się dużym zainteresowaniem i zyskała grono wiernych zwolenników. Wiadomo, że w rolach głównych ponownie wystąpią Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk oraz Tomasz Karolak. W filmie zobaczymy także Magdalenę Różdżkę, która znowu wcieli się w prezenterkę Radia ZET.

Ponadto w obsadzie "Listów do M. 4" m.in. Wojciech Malajkat, Borys Szyc, Izabela Kuna, Danuta Stenka, Cezary Pazura, Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Rafał Zawierucha, Anna Smołowik, Weronika Wachowska, Mateusz Winek czy Vanessa Aleksander.

Zwiastun "Listów do M. 4" zamieszczamy poniżej.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę! - czytamy w opisie filmu na portalu Telemagazyn.pl.

Kiedy premiera Listów do M 4. w kinach? [DATA]

Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Listy do M. 4" w kinach. Mamy bardzo dobre wiadomości - premiera czwartej części filmu zaplanowana jest jeszcze na 2020 rok. Polska produkcja trafi do kin dokładnie 4 listopada.

AKTUALIZACJA - z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, premiera "Listów do M.4" została przesunięta. Nowa data filmu nie została jeszcze ogłoszona. Artykuł będziemy aktualizować.

Reżyserem filmu jest Patrick Yoka, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak "Rodzinka.pl", "Prawo Agaty" czy "Hela w opałach".

"Listy do M." to jeden z najpopularniejszych polskich filmów ostatnich lat. Pierwsza część produkcji miała premierę w 2011 roku i przyciągnęła do kin prawie trzy miliony widzów. W kolejnych latach powstały kolejne części. 

RadioZET jest partnerem filmu "Listy do M. 4". 

Zagłosuj

Czekasz na film "Listy do M. 4"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl