Zamknij

Litwa graniczy z Rosją od...? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

Paweł Żurek
23.07.2019 14:00
Litwa graniczy z Rosją od...? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Litwa graniczy z Rosją od...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdźcie, czy uczestniczce teleturnieju TVN udało się przejść do kolejnego etapu. 

Litwa graniczy z Rosją od..? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Czy uczestniczka wiedziała z której strony Litwa graniczy z Rosją? Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała  i czy udało się jej wygrać 75 tysięcy złotych.

>> Jazon z towarzyszami wyprawiał się po złote runo na argo, czyli.. Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

>> Serialowy Dexter zużywa pokaźne ilości..? Pytanie z Milionerów za 125 tys.

Litwa graniczy z Rosją od..? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie o to od której strony Litwa graniczy z Rosją zajęła uczestniczce sporo czasu.  Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Północy

B. Południa

C. Wschodu

D. Zachodu

Uczestniczka ostatecznie nie zaufała swojej intuicji i skorzystała z koła ratunkowego. Widzowie podpowiedzieli jej, żeby wybrać opcję D. Czy Litwa graniczy z Rosją od zachodu? 

MILIONERZY - Litwa graniczy z Rosją od..? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z Milionerów:  "Litwa graniczy z Rosją od.." brzmi Zachód. To oznacza, że uczestniczka teleturnieju TVN wybrała prawidłową odpowiedź i wygrał 75 tys. złotych. 

Litwa graniczy od zachodu z Rosją (obwodem kaliningradzkim), od południowego zachodu z Polską, od wschodu z Białorusią, od północy z Łotwą.

>> Co nie podlega egzekucji zgodnie z art. 829 Kodeksu? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł

RadioZET.pl/PZ