Zamknij

Lombard. Życie pod zastaw, sezon 7 - kiedy nowe odcinki serialu w TV Puls? [DATA]

Jolanta Waligóra
25.05.2020 11:15
Lombard. Życie pod zastaw, sezon 7 - kiedy nowe odcinki serialu w TV Puls? [DATA]
fot. Youtube/Znix112

Kiedy nowe odcinki "Lombardu. Życie pod zastaw"? Choć wiele szczegółów na ten temat owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 7. sezon serialu "Lombard. Życie pod zastaw", można znaleźć poniżej.

"Lombard. Życie pod zastaw", sezon 7 - kiedy nowe odcinki serialu w TV Puls? Czy w ogóle polska produkcja będzie kontynuowana? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery "Lombardu. Życie pod zastaw 7".

Kiedy nowe odcinki Lombardu. Życie pod zastaw 2020?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy nowe odcinki "Lombardu. Życie pod zastaw" w 2020 roku. Temat ten interesuje szczególnie wszystkich fanów popularnego serialu, którzy od dawna wyczekują kolejnych epizodów i dalszych historii bohaterów. 

Niestety z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce i na świecie, a co za tym idzie niemożnością kontynuowania prac na planie, emisja wielu produkcji oraz seriali została chwilowo zawieszona. Tak stało się też z serialem "Lombard. Życie pod zastaw". Zamiast 60 odcinków szóstego sezonu produkcji, wyemitowano 38.

Ostatnie premierowe odcinki wyemitowane zostały pod koniec kwietnia. Tradycyjnie ostatnie epizody przed zawieszeniem serialu można było oglądać w TV Puls o stałej porze.

Królowe życia, sezon 9 - kiedy nowe odcinki programu TTV i czy powstaną? [DATA]

Lombard. Życie pod zastaw, sezon 7 - kiedy nowe odcinki w TV Puls? [DATA]

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące tego, kiedy 7. sezon "Lombardu. Życie pod zastaw". Prawdopodobnie jednak kolejne odcinki serialu zadebiutują w jesiennej ramówce TV Puls.

Jeśli tylko pojawią się informacje na temat daty premiery nowych odcinków serialu "Lombard. Życie pod zastaw", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW