Zamknij

Lord Kruszwil - Mini Majk: o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [26.10]

Jolanta Waligóra
25.10.2019 14:55
Lord Kruszwil vs. Mini Majk: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5?
fot. Youtube/Fame MMA

Walka Lord Kruszwil - Mini Majk na Fame MMA 5 niewątpliwie wzbudza duże emocje wśród fanów popularnych youtuberów. Dwóch influencerów to nowi zawodnicy, więc w oktagonie zmierzą się po raz pierwszy. Kiedy i o której godzinie walka Lord Kruszwil vs. Mini Majk i gdzie obejrzeć pojedynek? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

Lord Kruszwil vs. Mini Majk - Fame MMA 5: godzina walki. O której rozpocznie się długo wyczekiwany pojedynek youtuberów? Kiedy się odbędzie? Gdzie oglądać starcie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o której godzinie, kiedy walka Lord Kruszwil - Mini Majk i gdzie obejrzeć.

Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA 26.10]

Lord Kruszwil - Mini Majk: o której godzinie walka na Fame MMA 5?

Walka Lord Kruszwil - Mini Majk była pierwszą z ogłoszonych starć na Fame MMA 5. Przypomnijmy, że podczas 4. edycji gali, pomiędzy walkami, w oktagonie pojawił się Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski. Podczas emisji na żywo wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Kontrowersyjny youtuber zgodził się zawalczyć podczas Fame MMA 5 pod warunkiem, że część jego gaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Lord Kruszwil poprosił również, aby Federacja Fame MMA dorzuciła od siebie 50 tysięcy złotych, na ten sam cel. Wszyscy zgodzili się na takie warunki. 

W związku z ogłoszonym pojedynkiem wielu fanów youtuberów zaczęło szukać w sieci informacji na temat godziny walki Lord Kruszwil vs. Mini Majk na Fame MMA 5 oraz daty długo wyczekiwanego wydarzenia. Sportowa impreza z udziałem influencerów odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Start o 20:00. Jeśli chodzi o godzinę walki Lord Kruszwil - Mini Majk to powinna ona rozpocząć się około godziny 21:45 - 22:00. Może to jednak ulec zmianie - wszystko zależy od tego, ile potrwają wcześniejsze starcia.

Relacja z Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl

Zagłosuj

Kto wygra walkę Lord Kruszwil vs. Mini Majk?

Liczba głosów:

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

Walka Lord Kruszwil vs. Mini Majk - gdzie oglądać? [PPV, ONLINE]

Wielu fanów wydarzenia zastanawia się także, gdzie oglądać walkę Lord Kruszwil - Mini Majk online. Długo wyczekiwany pojedynek youtuberów na Fame MMA 5 będzie można obejrzeć odpłatnie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Prawdopodobnie będzie to jedyne oficjalne źródło transmisji z gali Fame MMA 5. 

Lord Kruszwil tak naprawdę nazywa się Marek Kruszel. Urodził się 23 marca 2001 roku - w 2019 roku skończy 18 lat. Nastolatek pochodzi ze Szczecina, a według informacji zamieszczonych na jego profilu na Facebooku, obecnie mieszka on w Poznaniu. Od 2017 prowadził swój kanał na Youtube jako Lord Kruszwil, gdzie subskrybowało go ponad 2,5 miliona użytkowników. Na początku 2019 jego kanał - z uwagi na kontrowersyjne treści - został usunięty. Youtuber nie zrezygnował jednak z kariery internetowej i szybko założył nowy kanał "Kruszwil". Niemalże każdy z jego filmów osiąga ponad 1 milion wyświetleń. Razem z Lordem Kruszwilem kanał tworzy także chłopak ukrywający się pod pseudonimem Kamerzysta. 

Lord Kruszwil - kto to jest i czym zajmuje się kontrowersyjny Youtuber?

Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski, to 24-letni youtuber i influencer. Jest rozpoznawalny głównie ze względu na swój niski wzrost – ma bowiem 130 centymetrów. Wzrost Mini Majka to konsekwencja choroby - achondroplazji - wrodzonej wady, prowadzącej do nieprawidłowego kostnienia śródchrzęstnego. Spowodowała ona zaburzenie rozwoju kości i karłowatość. Mini Majk, zanim został youtuberem, pracował m.in. jako atrakcja wieczoru w nocnych klubach, a także był zatrudniony w firmie produkującej zdrową żywność. Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski jest członkiem zespołu youtuberów, z którymi prowadzi kanał Ekipa. Oprócz niego, w jego skład wchodzą Friz, Tromba i Wujek Łuki.

Mini Majk: kim jest nowy zawodnik Fame MMA 5? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

RadioZET.pl/JW