Zamknij

Lotto - losowanie: kiedy? Kalendarz losowań Lotto, Ekstra Pensja i inne

Redakcja
16.10.2017 11:01
Lotto - losowanie: kiedy? Kalendarz losowań Lotto, Ekstra Pensja i inne
fot. materiały prasowe

Kiedy losowanie Lotto, Lotto Plus, Kaskada i innych oraz gdzie sprawdzać wyniki? Lotto to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Polsce, a oprócz głównej loterii do wyboru mamy także gry takie jak Ekstra Pensja, Multi Multi, Mini Lotto i wiele innych.

Lotto: losowanie. Kiedy i w jakie dni są losowania Lotto, Lotto Plus, Kaskada i pozostałych gier liczbowych? Sprawdzamy dokładny terminarz losowań Lotto i wszystkich dostępnych gier liczbowych organizowanych przez Totalizator Sportowy.

Kiedy losowanie Lotto, Kaskada, Ekstra Pensja?

O godzinie 21.40 w każdy wtorek, czwartek i sobotę odbywają się losowania Lotto, Lotto Plus i Super Szansy. To właśnie wyniki dwóch pierwszych loterii można obserwować na żywo w telewizji, gdzie są emitowane już od kilkunastu lat. W jakie dni są losowania Mini Lotto, Multi Multi, Kaskada i pozostałych gier? Odbywają się one odpowiednio:

  • Multi Multi - codziennie o 14.00 i 21.40
  • Mini Lotto - codziennie o 21.40
  • Kaskada - codziennie o 14.00 i 21.40
  • Ekstra Pensja - codziennie o 21.40
  • Keno - codziennie co 4 minuty (od 6.30 do 23.54)

Od niedawna dostępna jest także nowa loteria Eurojackpot. Losowania odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00. Wyniki Lotto, Lotto Plus i wszystkich gier liczbowych dostępne są na stronie www.lotto.pl/wyniki-gier.

Zobacz także

Lotto - kalendarz losowań Lotto, Lotto Plus. Kiedy w TV?

Wyniki losowania Lotto i Lotto Plus można śledzić na żywo w telewizji TVP INFO. W każdej chwili wylosowane liczby można sprawdzić na stronie www.lotto.pl, gdzie znajdują się archiwalne wyniki. Losowanie Lotto, Lotto Plus oraz Super Szansy rozpoczyna się o godzinie 21.40 we wtorki, czwartki i soboty. Zasady gry w Lotto polegają na skreśleniu na blankiecie wybranych przez siebie 6 liczb z 49. Istnieje również opcja "na chybił trafił", gdzie komputer losuje za nas liczby.

Zobacz także

Lotto to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy. Istnieje w Polsce od 1957. Nazwę Lotto nosi również główna gra liczbowa tejże loterii, a pierwsze losowanie odbyło się 27 stycznia 1957. Wcześniej gra nazywała się "Toto-Lotek", a później "Duży Lotek".

RadioZET.pl/KP