Zamknij

Łotwa - Polska 2019: kiedy i gdzie kolejny mecz Polaków w eliminacjach Euro 2020?

Jolanta Waligóra
10.09.2019 09:39
Łotwa - Polska 2019: kiedy i gdzie kolejny mecz Polaków w eliminacjach Euro 2020?
fot. Rafal Gaglewski/REPORTER/EASTNEWS

Mecz Łotwa - Polska 2019, a przede wszystkim data i miejsce zbliżającego się pojedynku to informacje, które szczególnie interesują fanów piłki nożnej. Kolejny mecz Biało-Czerwonych w eliminacjach Euro 2020 odbędzie się w pierwszej połowie października. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy mecz Łotwa - Polska 2019 i gdzie będzie mieć miejsce, można znaleźć poniżej.

Mecz Łotwa - Polska 2019: kiedy kolejny pojedynek Biało-Czerwonych? Gdzie zmierzy się reprezentacja naszego kraju z reprezentacją z Łotwy? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje, sprawdzamy datę i miejsce meczu Łotwa - Polska w eliminacjach Euro 2020.

Łotwa - Polska 2019: kiedy kolejny mecz w eliminacjach Euro? [DATA]

Data meczu Łotwa - Polska 2019 w eliminacjach Euro to informacje, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród fanów piłki nożnej. Długo wyczekiwany najbliższy pojedynek naszej reprezentacji z reprezentacją Łotwy odbędzie się w pierwszej połowie października, a dokładniej 10 października. Będzie to czwartek.

Eliminacje Euro 2020 - TERMINARZ: mecze Polski. Kiedy, gdzie i z kim gramy?

Do tej pory reprezentacja Polski w eliminacjach do Mistrzostw Europy radzi sobie dobrze. Biało-Czerwoni dotychczas rozegrali cztery zwycięskie pojedynki - najpierw na wyjeździe z Austrią 1:0, później z Łotwą 2:0, Macedonią Północną 1:0 oraz z Izraelem 4:0, jeden przegrany ze Słowenią 0-2 oraz remis z Austrią 0-0. Kolejne starcia Polaków ponownie odbędą się przeciwko Słowenii, Austrii, Łotwy, Macedonii Północnej oraz Izraela. 

Gdzie mecz Łotwa - Polska 2019? [MIEJSCE]

Wiele osób, które chciałyby obejrzeć zbliżające się starcie na żywo z trybun, szuka w sieci także informacji o tym, gdzie mecz Łotwa- Polska w eliminacjach Euro 2020 się odbędzie. Nadchodzący piłkarski pojedynek nasza reprezentacja stoczy na wyjeździe. Starcie będzie mieć miejsce na stadionie Daugavas Stadionā W Rydze. 

Zagłosuj

Kto wygra mecz Łotwa - Polska?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW