Zamknij

Love Island 2 - kiedy druga edycja programu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA]

22.08.2020 11:07
Love Island 2 - kiedy druga edycja programu i gdzie oglądać nowe odcinki? [DATA]
fot. Youtube/Polsat

Kiedy "Love Island 2"? Informacji na temat kontynuacji reality show Polsatu szuka wielu fanów polskiej odsłony popularnego programu. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Informacje dotyczące tego, kiedy 2. edycja "Love Island" i gdzie oglądać nowe odcinki show, można znaleźć poniżej.

"Love Island 2" - kiedy premiera nowych odcinków programu? Czy będzie 2. sezon reality show? Gdzie oglądać? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. edycja "Love Island" i czy powstaną kolejne odcinki.

Love Island 2 - kiedy druga edycja programu? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Love Island" i czy będzie kontynuacja programu Polsatu, niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu pierwsza odsłona reality show w Polsce podbiła serca wielu widzów. Dla wszystkich fanów programu mamy dobrą wiadomość - decyzja dotycząca tego, czy powstanie 2. edycja "Love Island", została już podjęta. Wiadomo, że już niebawem będzie można oglądać kolejne odcinki show, w których nowi uczestnicy zawalczą o miłość i duże pieniądze.

Love Island - na czym polega, o co chodzi w programie i kiedy premiera? [ZASADY]

Premiera "Love Island 2" zaplanowana została na koniec miesiąca, a dokładniej na poniedziałek, 31 sierpnia. Kolejne odcinki programu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele.

Przypomnijmy, że finał pierwszego sezonu "Love Island" można było oglądać w niedzielę, 13 października 2019 roku. Ostatni odcinek show wyemitowany został o godzinie 22:15 w Telewizji Polsat. Do finału awansowały trzy pary, czyli sześcioro uczestników, tj. Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk, którzy ostatecznie zajęli 3. miejsce, Marietta Fiedor i Franciszek Rumak z 2. miejscem oraz Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy okazali się zwycięską parą. Wygrani otrzymali po 50 000 zł na uczestnika.

Zagłosuj

Czekasz na 2. edycję "Love Island"?

Liczba głosów:

Love Island FINAŁ: Widzowie oburzeni finałowym odcinkiem. Zarzucają manipulację głosami?

Love Island, 2. edycja - gdzie oglądać nowe odcinki programu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, pierwszy odcinek 2. edycji "Love Island" wyemitowany zostanie w poniedziałek, 31 sierpnia 2020 roku. Od poniedziałku do piątku i w niedziele program po godzinie 22:00 będzie można oglądać w Telewizji Polsat. Z kolei o godzinie 20:00 nowe odcinki będą dostępne online  w serwisie Ipla.tv.

Drugą edycję programu "Love Island" ponownie poprowadzi Karolina Gilon.

"Love Island Polska" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów.

RadioZET.pl