Zamknij

Love Island, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu i czy będzie druga edycja? [DATA]

18.06.2020 11:07
Love Island, 2. sezon - kiedy nowe odcinki programu i czy będzie druga edycja? [DATA]
fot. Youtube/Polsat

Kiedy 2. sezon "Love Island" i czy powstanie kolejna edycja programu? Informacji na temat ewentualnej kontynuacji reality show Polsatu szuka wielu fanów polskiej odsłony popularnego programu. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co wiadomo o 2. edycji "Love Island" i kiedy będzie.

"Love Island 2" - kiedy premiera nowych odcinków programu? Czy będzie 2. sezon reality show? Co już wiadomo na ten temat? Czy będzie kontynuacja? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. edycja "Love Island" i czy powstaną kolejne odcinki.

Love Island 2 - czy będzie drugi sezon programu?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Love Island" i czy będzie kontynuacja programu Polsatu, niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu pierwsza odsłona reality show w Polsce podbiła serca wielu widzów. Dla wszystkich fanów programu mamy dobrą wiadomość - decyzja dotycząca tego, czy powstanie 2. edycja "Love Island", została już podjęta. Wiadomo, że już niebawem będzie można oglądać kolejne odcinki show, w których nowi uczestnicy zawalczą o miłość i duże pieniądze.

Love Island - na czym polega, o co chodzi w programie i kiedy premiera? [ZASADY]

Przypomnijmy, że finał pierwszego sezonu "Love Island" można było oglądać w niedzielę, 13 października 2019 roku. Ostatni odcinek show wyemitowany został o godzinie 22:15 w Telewizji Polsat. Do finału awansowały trzy pary, czyli sześcioro uczestników, tj. Oliwia Miśkiewicz i Maciej Szewczyk, którzy ostatecznie zajęli 3. miejsce, Marietta Fiedor i Franciszek Rumak z 2. miejscem oraz Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy okazali się zwycięską parą. Wygrani otrzymali po 50 000 zł na uczestnika. Program prowadziła Karolina Gilon.

Zagłosuj

Czekasz na 2. edycję "Love Island"?

Liczba głosów:

Love Island FINAŁ: Widzowie oburzeni finałowym odcinkiem. Zarzucają manipulację głosami?

Kiedy 2. edycja Love Island?

Wiadomo już, kiedy 2. edycja "Love Island". Nowe odcinki popularnego programu będzie można oglądać już na jesieni 2021 roku w Telewizji Polsat.

Obecnie trwają castingi do 2. sezonu "Love Island". Poszukiwani są uczestnicy, którzy połączą się w pary i będą gotowi do wykonywania zadań, które pozwolą im się lepiej poznać. Na wszystkich czekają romantyczne randki, integrujące zabawy i niespodzianki. Do show mogą zgłosić się single w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie www.polsat.pl/casting/love-island

RadioZET.pl/JW