Zamknij

Love Island 3 - kiedy trzecia edycja programu Polsatu 2021 i czy będzie nowy sezon? [DATA]

01.12.2020 14:57
Love Island 3 - kiedy trzecia edycja programu Polsatu i czy będzie nowy sezon? [DATA]
fot. SHUTTERSTOCK

Kiedy 3. edycja "Love Island"? Informacji na temat ewentualnej kontynuacji programu Polsatu oraz powstania nowych odcinków szuka wielu fanów reality-show. Szczegóły dotyczące tego, kiedy "Love Island 3" i czy będzie trzeci sezon, można znaleźć poniżej.

"Love Island", 3. edycja - kiedy trzeci sezon programu Polsatu? Czy powstanie nowa seria i kolejne odcinki reality-show? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Love Island 3" i czy będzie.

Love Island 3 - czy będzie trzecia edycja programu?

Informacje na temat tego, kiedy 3. sezon "Love Island" i czy w ogóle powstanie nowa edycja programu Polsatu, szczególnie interesują wiele osób. Dla wszystkich, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że Telewizja Polsat zdecydowała się na kontynuację tego formatu. Na początku grudnia 2020 rozpoczęły się castingi do 3. edycji "Love Island". Aby wziąć udział w przesłuchaniu, należy wypełnić formularz na stronie loveislandpolska.pl. Poszukiwani są single i singielki w wieku od 18 do 35 lat, którzy chcą przeżyć przygodę życia oraz zawalczyć o miłość i sławę.

Przypomnijmy, że jak informował we wrześniu 2020 portal Wirtualnemedia.pl, drugi sezon randkowego programu po trzech tygodniach emisji oglądało 591 tys. widzów, niemal tyle samo ile nadawana rok temu w tym paśmie pierwsza seria. Polsat w czasie nadawania reality-show zajmuje trzecią lokatę w rynku telewizyjnym w grupie 4+ i drugie miejsce w 16-49.

Love Island, 3. edycja - kiedy trzeci sezon programu Polsatu? [DATA]

Premiera "Love Island 3" zaplanowana została na wiosnę 2021 roku. Program po raz kolejny poprowadzi Karolina Gilon.

Przypomnijmy, że finał drugiej edycji programu odbył się w piątek, 9 października 2020. Ostatni odcinek reality-show wyemitowany został o godzinie 22:10 w Telewizji Polsat. "Love Island 2" zwyciężyli Julia i Dominik.

"Love Island. Wyspa Miłości" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów.

RadioZET.pl