Zamknij

Love Island - CASTING: kiedy, gdzie i w jaki sposób zgłosić się do programu?

Jolanta Waligóra
23.04.2019 14:01
Love Island - CASTING: kiedy, gdzie i w jaki sposób zgłosić się do programu?
fot. Instagram.com/loveisland/

Castingi do "Love Island Polska" to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy chcą wziąć udział w nowym reality show. Mamy dobre wiadomości - szczegóły dotyczące wysyłania zgłoszeń do programu są już znane. Kiedy castingi do "Love Island" i jak się zgłosić? Najważniejsze informacje przedstawiamy poniżej.

Love Island Polska 2019 - CASTINGI: kiedy zgłosić się do programu? Gdzie wysłać zgłoszenie? Jak to zrobić? Kto może wziąć udział w show? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy najważniejsze informacje i sprawdzamy szczegóły na temat castingów do Love Island.

Love Island - CASTING: kiedy, gdzie i jak wysłać zgłoszenie?

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy zastanawiają się, kiedy castingi do "Love Island" się odbędą - zgłoszenia do programu są już przyjmowane. Osoby, które chcą wziąć udział w reality show, muszą wypełnić specjalną ankietę, która znajduje się na stronie: polsat.pl/casting/love-island/. Jest ona poufna i służy wyłącznie do celów rekrutacyjnych.

Love Island - kiedy premiera, o co chodzi w programie i na czym polega?

W zgłoszeniu do "Love Island Polska" należy zamieścić swoje zdjęcia i wypisać niezbędne dane osobowe, m.in. imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, waga czy wzrost.

Zagłosuj

Chcesz wziąć udział w programie "Love Island Polska"?

Liczba głosów:

Casting do Love Island Polska - kto może zgłosić się do programu?

Do nowego programu "Love Island" poszukiwani są single w wieku od 18 do 35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć 7-tygodniową przygodę życia na jednej z egzotycznych wysp. 

"Love Island Polska" - jak czytamy na stronie Telewizji Polsat -  to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów. To będzie istny rollercoaster emocji!

RadioZET.pl/polsat.pl/JW