Zamknij

Love Island - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?

Jolanta Waligóra
12.09.2019 11:39
Love Island - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?
fot. Youtube/Polsat

Kiedy i gdzie obejrzeć "Love Island"? Pierwsza edycja długo wyczekiwanego programu zadebiutowała w Polsce na początku września, a kolejne odcinki reality-show, który prowadzi Karolina Gilon, emitowane są sześć razy w tygodniu. Szczegółowe informacje o odcinkach "Love Island", które można oglądać online i w TV, zamieszczamy poniżej.

Odcinki "Love Island" - kiedy i gdzie obejrzeć? Kiedy transmisja programu w telewizji i o której godzinie emitowane są kolejne epizody? Gdzie można oglądać reality show online za darmo? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o odcinkach "Love Island".

Love Island - kiedy oglądać nowe odcinki w TV?

Wiele osób, które chcą oglądać kolejne odcinki "Love Island", szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy program emitowany jest w telewizji. Długo wyczekiwana pierwsza edycja reality show zadebiutowała w Polsce na początku września. Kolejne epizody programu, który prowadzi Karolina Gilon, emitowane są w Telewizji Polsat aż sześć dni w tygodniu.

"Love Island" oglądać można w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek o godzinie 22:15. Z kolei w niedzielę emitowany jest specjalny odcinek "Love Island" Extra, czyli podsumowanie wydarzeń. Jedyny dzień, w którym nie można oglądać programu, to sobota. Wtedy też emitowana jest kolejna edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Odcinki Love Island - gdzie obejrzeć w internecie? [ONLINE]

Dodatkowo osoby, które o wskazanej porze nie mogą pojawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia kolejnych odcinków "Love Island" online. Wszystkie wyemitowane do tej pory epizody programu można znaleźć bezpłatnie w internetowym serwisie Ipla.tv. 

"Love Island Polska" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby, które w danym tygodniu nie znajdą swojej pary. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. Finał to dwie pary, które zaskarbiły sobie największą przychylność widzów. Zwycięzca jest tylko jeden i to do niego będzie należała decyzja czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie.  Nagrodą główną jest 100 tysięcy złotych.

Love Island - na czym polega, o co chodzi w programie i kiedy premiera? [ZASADY] 

RadioZET.pl/JW