Zamknij

Love Island - na czym polega, o co chodzi w programie i kiedy premiera? [ZASADY]

Jolanta Waligóra
12.09.2019 11:41
Love Island - kiedy premiera, o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]
fot. Facebook.com/LoveIslandITV2

O co chodzi w programie "Love Island Polska", na czym polega reality show i kiedy premiera to informacje, które interesują wszystkich, którzy chcą oglądać nowy program Telewizji Polsat. Choć wszystkie szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Zasady "Love Island" i nie tylko, można znaleźć poniżej.

"Love Island Polska" - co to? O o co chodzi w nowym programie Telewizji Polsat? Na czym polega reality show? Kiedy premiera programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy zasady "Love Island".

Love Island Polska - na czym polega i o co chodzi w programie? [ZASADY]

Informacji na temat tego, o co chodzi w "Love Island" i na czym polega program, szuka wiele osób. Reality show powstało w Wielkiej Brytanii, gdzie można było obejrzeć już cztery serie - obecnie trwają castingi do piątej. Ostatnią edycję oglądało ponad 4 miliony widzów, a jego uczestnicy zyskali ogromną popularność. Teraz przyszedł czas na polską wersją "Love Island". Zasady show są bardzo proste.

Love Island - CASTING: kiedy, gdzie i w jaki sposób zgłosić się do programu?

"Love Island Polska" to program dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów.

Love Island - ODCINKI: kiedy transmisja programu w TV i gdzie oglądać online?

Love Island - kiedy premiera programu w Polsce?

Wiele osób zastanawia się także, kiedy "Love Island Polska" zadebiutuje w naszym kraju. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, program będzie można oglądać w Telewizji Polsat już na jesieni 2019 roku. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 2 września.

Zagłosuj

Zamierzasz oglądać nowy program "Love Island Polska"?

Liczba głosów:

Dotychczas lokalne wersje "Love Island" powstały w takich krajach, jak m.in.: Szwecja, Niemcy, Australia, Finlandia i Norwegia. 

RadioZET.pl/JW