Zamknij

Lucyfer, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i co się wydarzy w piątym sezonie? [DATA, ZWIASTUN]

20.07.2020 11:17
Lucyfer, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix i co się wydarzy w piątym sezonie? [DATA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/Lucifer morningstar TV

Kiedy 5. sezon "Lucyfera"? Premiera na Netflix popularnego serialu o historii władcy piekieł zaplanowana jest wstępnie na druga połowę 2020 roku. W roli głównej ponownie zobaczymy Toma Ellisa. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy premiera 5. sezonu "Lucyfera" i co wiadomo o nowych odcinkach, można znaleźć poniżej.

"Lucyfer", 5. sezon - NETFLIX: kiedy będzie premiera? Co się wydarzy w nowej serii serialu? Kto zagra? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o obsadzie i zwiastunie serialu oraz sprawdzamy, kiedy 5. sezon "Lucyfera".

Lucyfer, sezon 5 - kiedy premiera na Netflix? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy 5. sezon "Lucyfera", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu serial już od pierwszej serii cieszy się dużą popularnością, a przez lata emisji zyskał sobie grono wiernych fanów. Początkowo premiera 5. sezonu "Lucyfera" na Netflix zaplanowana została jeszcze na pierwszą połowę 2020 roku, a dokładnie na 6 czerwca. Jednak z powodu pandemii koronawirusa, a wraz z nią zawieszeniu prac na planie, premiera została przesunięta. 

Nowe odcinki "Lucyfera" będzie można oglądać jeszcze latem 2020 roku. Jeśli tylko pojawi się dokładna data premiery 5. sezonu "Lucyfera", zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - prawdopodobnie pierwsza część 5. sezonu "Lucyfera" zadebiutuje 21 sierpnia.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę w 2020 roku

Zagłosuj

Czekasz na 5. sezon "Lucyfera"?

Liczba głosów:

Lucyfer 5 - co się wydarzy w piątym sezonie serialu?

W roli głównej 5. sezonu "Lucyfera" ponownie zobaczymy Toma Ellisa. Bardzo możliwe, że w nowych odcinkach pojawią się także nowe postaci. Wiadomo także, że jeden z odcinków będzie miał charakter musicalowy, jednak fabuła "Lucyfera 5" owiana jest tajemnicą. 

Na początku lutego pojawiło się także krótkie amatorskie nagranie z planu zdjęciowego do nowych odcinków. Widzimy na nim szkolne boisko, a wśród cheerleaderek mamy tańczącego Lucyfera oraz Dana. Czy to zapowiedź odcinka musicalowego? Tego dowiemy się już niebawem!

Lucyfer, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie szósty sezon?

Poniżej zamieszczamy zwiastun 5. sezonu "Lucyfera".

RadioZET.pl/JW