Zamknij

Lucyfer sezon 5. - ile odcinków liczy nowy sezon i jakie będą ich tytuły?

Karolina Piotrowska
23.09.2019 15:57
Lucyfer sezon 5. - ile odcinków liczy nowy sezon i jakie będą ich tytuły?
fot. Youtube / Netflix Polska

Premiera 5. sezonu "Lucyfera" została już oficjalnie potwierdzona, a w sieci pojawia się coraz więcej informacji na ten temat. Wielu fanów zastanawia się jednak, ile odcinków będzie liczył 5. sezon serialu "Lucyfer", jakie będą ich tytuły i czy wszystkie zostaną udostępnione na platformie jednocześnie. Sprawdzamy informacje na ten temat.

Lucyfer sezon 5. - ile odcinków będzie liczył nowy sezon, jakie tytuły i kiedy premiera? Sprawdzamy, co już wiadomo o kontynuacji serialu na Netflix oraz ile będą trwały poszczególne epizody w 5. sezonie "Lucyfera".

"Lucyfer" sezon 5. - ile odcinków liczy nowy sezon? [TYTUŁY]

Kolejna część serialu jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji na platformie Netflix. W związku z tym wielu fanów szuka odpowiedzi na pytanie, ile odcinków będzie liczył 5. sezon "Lucyfera". W sieci można już znaleźć pierwsze informacje na ten temat.

Choć 5. sezon "Lucyfera" będzie już ostatnią częścią serialu, producenci przygotowali pewną niespodziankę dla fanów. Seria zostanie wydłużona - ostatni sezon będzie liczyć nie 10, a aż 16 odcinków! Nie wiadomo jednak, czy wszystkie epizody zostaną opublikowane na raz, czy zostaną podzielone na części.

Poszczególne epizody w poprzednich sezonach trwały około 40-45 minut. Można więc domyślać się, że długość odcinków w 5. sezonie "Lucyfera" będzie podobna lub będą dłuższe - nawet do 60 minut.

Jak na razie nie ma zbyt wielu informacji na temat 5. sezonu "Lucyfera", a producenci nie zdradzają dokładnych szczegółów produkcji. Znamy już jednak plany dotyczące pierwszego odcinka serii. Ma być on zatytułowany "Really Sad Devil Guy", a twórcy serialu przyznają, że pierwsza scena ma być jedną z lepszych rzeczy, na jakie kiedykolwiek wpadli.

Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i o czym będzie? [ZWIASTUN, TEORIE]

Kiedy premiera nowych odcinków "Lucyfer" 5. sezon i co już wiadomo?

Prawdopodobnie premiera "Lucyfer" sezon 5. nastąpi w 2020 roku, jednak nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzona informacja. Z komentarzy w sieci wynika, że niewątpliwie wszyscy fani serialu nie mogą doczekać się, kiedy nowe epizody pojawią się na Netflix. 

Twórcy zapowiedzieli również, że każda sekunda nowej serii będzie miała znaczenie. Tematem przewodnim 5. sezonu "Lucyfera" ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka".

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/serialowa.pl/KP