Zamknij

Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i o czym będzie? [ZWIASTUN, TEORIE]

Karolina Piotrowska
12.11.2019 10:31
Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i o czym będzie? [ZWIASTUN, TEORIE]
fot. Youtube / Netflix Polska

Kiedy data premiery 5. sezonu serialu "Lucyfer" i o czym będzie kontynuacja serii? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów w związku ze zbliżającą się premierą ostatnich odcinków serialu "Lucyfer" sezon 5.: kiedy premiera, o czym będzie, zwiastun, data i teorie.

Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i o czym będzie? Zwiastun, teorie, data premiery i informacje dla fanów - sprawdzamy wszystkie najważniejsze szczegóły, które trzeba wiedzieć przed premierą 5. sezonu "Lucyfera".

Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i zwiastun?

Na początku września poznaliśmy pierwsze informacje na temat kontynuacji serialu i 5. sezonu "Lucyfera". Zgodnie z oficjalnymi informacjami, zdjęcia do finałowej serii rozpoczęły się 7 września 2019 roku. Premiera ostatnich odcinków "Lucyfera" odbędzie się na platformie Netflix najprawdopodobniej w 2020 roku.

Lucyfer, sezon 6 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie szósty sezon?

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się zwiastun 5. sezonu serialu "Lucyfer". Data premiery oficjalnie również nie została jeszcze opublikowana.

Gdy tylko pojawią się jakiekolwiek potwierdzone informacje na temat premiery 5. sezonu "Lucyfera", będziemy aktualizować ten artykuł.

Lucyfer sezon 5. - ile odcinków liczy nowy sezon i jakie będą ich tytuły?

O czym będzie 5. sezon serialu "Lucyfer"? [TEORIE]

Jak na razie nie ma zbyt wielu informacji na temat 5. sezonu "Lucyfera", a producenci nie zdradzają dokładnych szczegółów produkcji. Znamy już jednak plany dotyczące pierwszego odcinka serii. Ma być on zatytułowany "Really Sad Devil Guy", a twórcy serialu przyznają, że pierwsza scena ma być jedną z lepszych rzeczy, na jakie kiedykolwiek wpadli.

Twórcy zapowiedzieli również, że każda sekunda nowej serii będzie miała znaczenie. Tematem przewodnim 5. sezonu "Lucyfera" ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". 

Choć 5. sezon "Lucyfera" będzie już ostatnią częścią serialu, producenci przygotowali pewną niespodziankę dla fanów. Seria zostanie wydłużona - ostatni sezon będzie liczyć nie 10, a aż 16 odcinków. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie epizody zostaną opublikowane na raz, czy zostaną podzielone na części.

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/serialowa.pl/KP