Zamknij

Lucyfer, sezon 6 - kiedy nowe odcinki i czy będzie szósty sezon na Netflix? [DATA PREMIERY]

29.06.2020 11:08
Lucyfer, sezon 6 - kiedy nowe odcinki i czy będzie szósty sezon? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/Netflix Polska

Kiedy szósty sezon "Lucyfera"? Informacji na temat powstania nowych odcinków popularnego serialu szuka wielu jego fanów. Wszystkie szczegóły dotyczące tego, czy powstanie kolejna seria serialu, są już znane. Sprawdzamy, kiedy 6. sezon "Lucyfera" i czy będą nowe odcinki.

"Lucyfer", 6. sezon - DATA PREMIERY: kiedy nowe odcinki serialu? Czy powstanie kolejny sezon produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 6. sezon "Lucyfer" i czy będzie.

Lucyfer, sezon 6 - czy będzie szósty sezon serialu?

Informacje na temat tego, kiedy 6. sezon "Lucyfera" i czy będzie nowa seria, szczególnie interesują fanów serialu. Wszystkie szczegóły dotyczące tego, czy powstanie kolejny sezon serialu, są już znane i zostały oficjalnie ogłoszone. Początkowo informowano, że serial skończy się na piątym sezonie. 

Fani serialu, po takiej informacji, postanowili napisać specjalną petycję o 6. sezon "Lucyfera". Przypomnijmy, że takie działania zostały podjęte także w ubiegłym roku, kiedy to Fox ogłosił, że finałowym sezonem "Lucyfera" będzie sezon trzeci. Po fanowskiej kampanii #SaveLucifer Netflix wywalczył o prawa do serialu i na początku maja udostępniona została czwarta seria produkcji. Tym razem jednak petycja już nic nie zmieni. Głos w tej sprawie zabrała showrunnerka "Lucyfera" lldy Modrovich, która wydała następujące oświadczenie:

Wielu zastanawia się, czy powinni walczyć o więcej? I chociaż tak jak wy czujemy wielki smutek, że ta cudowna historia zmierza do końca, dalsza walka już nic nie zmieni. Rozmawialiśmy z naszymi partnerami z Netflix i studia WarnerBros i musicie wiedzieć, że ta decyzja została podjęta z ogromną troską i przemyśleniem. Ogłoszenie piątego sezonu, który będzie finałowym, wydarzyło się w tym samym czasie, bo jesteście taką oddaną i zaangażowaną grupą i chcieliśmy dać wam jak najwięcej czasu na zaakceptowanie tej informacji.

Pod koniec czerwca ogłoszono jednak, że w planach jest nakręcenie jeszcze finałowego, 6. sezonu. Warto od razu zaznaczyć, że Netflix nie planuje już dalszych części.  

Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa?

Lucyfer 6 - kiedy szósty sezon serialu na Netflix? [DATA PREMIERY]

Data premiery 6. sezonu "Lucyfera" nie została jeszcze ogłoszona. Jeśli tylko zostanie opublikowana, zamieścimy taką informację w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że przed nami jeszcze premiera 5. sezonu "Lucyfera". Dziesięć odcinków piątej serii produkcji prawdopodobnie będzie można obejrzeć w 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć w linku poniżej.

Lucyfer sezon 5. - kiedy data premiery i o czym będzie? [ZWIASTUN, TEORIE] 

RadioZET.pl/JW