Zamknij

Co jest głównym daniem w restauracji Lukasa Podolskiego, którą były reprezentant Niemiec otworzył w Kolonii? [MILIONERZY]

Paweł Żurek
05.08.2019 13:43
Co jest głównym daniem w restauracji Lukasa Podolskiego, którą były reprezentant Niemiec otworzył w Kolonii? [MILIONERZY]
fot. Milionerzy.pl/TVN/player.pl screen

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu 2018 r. otworzył restaurację w Kolonii. Co jest jej głównym daniem? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 5 tysięcy złotych.

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu otworzył restaurację w Kolonii. Co jest jej głównym daniem? Takie pytanie usłyszał uczestnik Milionerów. Poniżej znajdziecie odpowiedź na nie, a także  dokładne wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał gracz i czy udało mu się wygrać 5 tysięcy złotych.

>> Substancją czynną azulanu jest wyciąg..? Pytanie z Milionerów za 125 tys. zł

>> Noch ist Polen nich verloren, solange wir leben to pierwsze wersy Mazurka? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł

>> Która z szachowych bierek porusza się tylko po jasnych lub ciemnych polach? Pytanie z Milionerów za 2 tys. zł

Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu otworzył restaurację w Kolonii. Co jest jej głównym daniem? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach" o to co jest głównym daniem założonej w styczniu 2018 r. w Kolonii restauracji Lukasa Podolskiego, byłego wielokrotnego reprezentanta Niemiec okazała się dla gracza bardzo kłopotliwa. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

  1. Flaki
  2. Zapiekanki
  3. Kebab
  4. Sushi

Uczestnik nie chciał skorzystać z koła ratunkowego i po chwili namysłu wybrał odpowiedź A - flaki. Jak twierdził, restauracja musiała oferować jej gościom oryginalne potrawy, a taką właśnie są w Niemczech flaki. 

MILIONERZY - Lukas Podolski, wielokrotny reprezentant Niemiec w piłce nożnej, w styczniu otworzył restaurację w Kolonii. Co jest jej głównym daniem? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów" o to co jest głównym daniem założonej w 2018 r. w Kolonii restauracji Lukasa Podolskiego, byłego wielokrotnego reprezentanta Niemiec to KEBAB. Niestety, uczestnik odpowiedział błędnie. Wygrał jedynie gwarantowany 1 tys. złotych. 

Lukas Podolski w Kolonii, a dokładnie w klubie FC Koln rozpoczynał swoją piłkarską karierę. W dniu otwarcia swojej restauracji piłkarz sam stanął za ladą. Na kebab, który oferuje restauracja, początkowo trzeba było czekać nawet ponad 5 godzin. 

>> Hubert Urbański - wiek, wzrost, żona, agent. Kim jest prowadzący "Milionerów"?

RadioZET.pl/PZ