Zamknij

Łukasz "Blondino" Książkiewicz - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]

25.06.2020 14:34
Łukasz "Blondino" Książkiewicz - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram / @blondino_latino

Kim jest Łukasz "Blondino" Książkiewicz, jeden z uczestników nowego programu FAME czy SHAME? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat, m.in. ile lat ma Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Instagram i inne konta w mediach społecznościowych oraz co warto o nim wiedzieć przed premierą pierwszego odcinka.

Łukasz "Blondino" Książkiewicz - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? Instagram, wiek, wzrost i inne informacje o jednym z uczestników nowego programu na Player.pl zebraliśmy w poniższym artykule.

Łukasz "Blondino" Książkiewicz - kim jest uczestnik FAME czy SHAME? [WIEK]

Jeden z uczestników FAME czy SHAME, Łukasz "Blondino" Książkiewicz ma 23 lata. Jest finalistą programu "Hotel Paradise". Jak czytamy w informacjach na jego temat, jego pasje to śpiew, taniec i sport - zwłaszcza MMA, judo i podciąganie na drążku.  Jak na razie w sieci nie znajdziemy więcej szczegółów, m.in. jaki jest wzrost Łukasza "Blondino" Książkiewicza. Pozostałe informacje o uczestnikach będzie można poznać w poszczególnych odcinkach.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, do programu FAME czy SHAME zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami programu oprócz Łukasza "Blondino" Książkiewicza są: Ange-Sophie Reich, Filip Zabielski, Michał Gała, Klaudia Bieszcz, Marta RentelKinga Kostrzewa, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika "Wero" Piątek.

FAME czy SHAME: Łukasz "Blondino" Książkiewicz - Instagram, Facebook

Uczestnik FAME czy SHAME Łukasz "Blondino" Książkiewicz udziela się również na Instagramie i Facebooku. Poniżej zamieszczamy linki do poszczególnych kont w mediach społecznościowych, gdzie można go znaleźć.

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe