Zamknij

Łukasz Darłak - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?

Karolina Piotrowska
21.03.2019 13:24
Łukasz Darłak - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Łukasz Darłak? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Premiera nastąpiła w niedzielę, 17 marca i właśnie wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników programu. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Łukasz Darłak.

Kim jest Łukasz Darłak? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. W dniu premiery, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników reality show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z nich, czyli kim jest Łukasz Darłak, ile ma lat, czym się zajmuje i co będzie chciał osiągnąć w czasie trwania "Big Brothera".

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Łukasz Darłak - Big Brother 2019: kim jest uczestnik show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Łukasz Darłak ma 26 lat, 183 centymetry wzrostu, niebieskie oczy - właśnie takie informacje na jego temat możemy poznać ze strony internetowej agencji aktorskiej, z którą współpracuje. Urodził się w Rzeszowie. 

Z wykształcenia - i jak sam przyznaje również z zamiłowania - jest psychologiem. Już podczas przedstawiania się zaznaczył, że w programie "Big Brother" nie zamierza wykorzystywać swojej wiedzy.

Aktualnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje przede wszystkim jako asystent psychologa.

» Big Brother 2019: Łukasz wyjawił prawdę o swojej orientacji. Jest gejem?

Zobacz także

Big Brother 2019 - Łukasz Darłak: co jeszcze o nim wiemy?

Wśród jego umiejętności można wymienić między innymi grę na pianinie, taniec. Lubi także jeździć na rowerze. Ukończył w Lart studiO w Krakowie 3-miesięczny kurs przygotowawczy do egzaminów na wydziały aktorskie w AT, PWST, PWSFTvIT. Przez 6 lat szkoły podstawowej uprawiał taniec towarzyski turniejowo. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Oprócz tego, że teraz znany będzie z uczestnictwa w programie "Big Brother" 2019, Łukasz Darłak zagrał m.in. w serialach paradokumentalnych, które emitowane są w telewizji TVN: "W11", "Detektywi", "Szkoła", "Szpital", "19+".

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/KP