Zamknij

Łukasz Zagrobelny - kim jest finalista "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"? [WIEK, WZROST]

Karolina Piotrowska
22.11.2019 14:36
Łukasz Zagrobelny - kim jest finalista "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"? [WIEK, WZROST]
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER / East News

Łukasz Zagrobelny to uczestnik 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób kojarzy go przede wszystkim dzięki jego utworom, m.in. "Życie na czekanie" czy "Nie kłam, że kochasz mnie". Poniżej zebraliśmy inne informacje na temat Łukasza Zagrobelnego, jego wiek, wzrost osiągnięcia i szczegóły dotyczące kariery.

Kim jest Łukasz Zagrobelny? Wiek, wzrost, dzieci, piosenki, "TTBZ", Facebook, Instagram, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestnika "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zebraliśmy w poniższym artykule.

Łukasz Zagrobelny w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kim jest uczestnik?

W finale 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi m.in. Łukasz Zagrobelny. Oprócz niego o nagrodę główną powalczą: Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka-Klynstra oraz Ewelina Lisowska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - FINAŁ 2019: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

W opisie uczestnika na stronach programu możemy przeczytać:

Jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Absolwent Szkół Muzycznych 1. i 2.stopnia oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Dyrygentura Chóralna. Wykonawca takich hitów jak "Nieprawda", "Życie na czekanie", czy "Nie kłam, że kochasz mnie". Od lat związany z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach: "Grease", "Akademia Pana Kleksa", "Les Miserables" czy "Deszczowa Piosenka". Wokalista użyczył również głosu głównemu bohaterowi High School Musical, Troyowi, granemu przez Zaca Efrona. Zdobywca Złotej Płyty i Telekamery kategorii Muzyka. Wystąpił w takich programach jak "Idol" czy "Taniec z Gwiazdami".

Łukasz Zagrobelny - ile ma lat? [WIEK, WZROST]

Łukasz Zagrobelny ma 44 lata i 178 centymetrów wzrostu. Urodził się 1 lipca 1975 roku we Wrocławiu. Od piętnastego roku życia brał udział w ogólnokrajowych amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 został dostrzeżony przez nauczycielkę śpiewu i specjalistkę od emisji głosu Elżbietę Zapendowską, która zaprosiła go na prowadzone przez siebie i Andrzeja Głowackiego warsztaty wokalne w Grudziądzu. Brał udział w wielu konkursach, m.in. o nagrodę bursztynowego słowika i słowika publiczności na festiwalu w Sopocie w 2017 roku, a także w eliminacjach do konkursu Eurowizji 2004.

Podkładał głos i śpiewał jako postacie w polskich wersjach takich filmów jak "Shrek 2", "Król Lew III: Hakuna matata", "High School Musical 3: Ostatnia klasa" czy "Nowe szaty króla".

Facebook i Instagram Łukasza Zagrobelnego

Łukasz Zagrobelny jest aktywny m.in. na Instagramie, gdzie można znaleźć go pod nickiem @lukasz_zagrobelny. Informuje tam swoich fanów m.in. o najbliższych koncertach i o swojej aktywności zawodowej. Prowadzi również fanpage na Facebooku - Łukasz Zagrobelny.

RadioZET.pl/KP