Zamknij

Lykke Li w Warszawie 2018: BILETY na koncert - kiedy i gdzie kupić? [CENA]

Redakcja
10.07.2018 12:14
Lykke Li w Warszawie 2018: BILETY na koncert - kiedy i gdzie kupić? [CENA]
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncert Lykke Li w Warszawie 2018 trafią do sprzedaży już w tym tygodniu! Mimo że muzyczna impreza odbędzie się dopiero w listopadzie, to z pewnością najlepsze wejściówki, jak przy podobnych wydarzeniach, rozejdą się w błyskawicznym tempie. Dlatego bilety na Lykke Li warto nabyć odpowiednio wcześniej. Kiedy i gdzie kupić? Sprawdzamy ceny wejściówek!

Lykke Li w Warszawie: BILETY na koncert - kiedy i gdzie kupić? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat wejściówek, sprawdzamy ceny i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Florence and the Machine 2019: BILETY na koncert w Łodzi. Kiedy kupić? «

Lykke Li w Warszawie 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów szwedzkiej piosenkarki. Bilety na Lykke Li w Warszawie 2018 trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu! Wejściówki będzie można kupić od środy, 11 lipca, od godziny 10:00. Bilety do nabycia będą za pośrednictwem stron: go-ahead.pl, biletomat.pl, ebilet.pl, ticketmaster.pl, ticketclub.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Przypominamy, że Lykke Li w Polsce w 2018 roku pojawi się tylko raz. Szwedzka artystka wystąpi w piątek, 9 listopada na warszawskim Torwarze (ul. Łazienkowska 6a). Piosenkarka zadebiutowała w 2008 roku albumem „Youth Novels”, który szerokim echem odbił się wśród fanów brzmień indie – również w Polsce single takie jak „Litte Bit” czy „Dance, Dance, Dance” zyskiwały miliony odtworzeń w sieci. Drugą płytą („Wounded Rhymes”) Lykke Li umocniła swoją pozycję na rynku. To z tego albumu pochodzi największy do tej pory przebój wokalistki – „I Follow Rivers”. Mając na koncie trzy płyty studyjne i występy na najważniejszych festiwalach na świecie, artystka zawiesiła działalność i poświęciła się rodzinie. W tym czasie została mamą, a powróciła pod nazwą LIV, w szwedzko-amerykańskim projekcie stworzonym z Andrew Wyattem z grupy Miike Snow. W tym roku długo wyczekiwana Lykke Li powraca z albumem „so sad so sexy”!

Bilety na Lykke Li w Polsce 2018 - cena. Za ile wejściówki?

Niestety ceny biletów na Lykke Li w Polsce 2018 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja na ten temat pojawi się w dniu rozpoczęcia sprzedaży wejściówek, czyli 11 lipca. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Lykke Li w Warszawie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW